yazıcı- tarayıcı ve fax çalıştıramıyorum.

Kodla Büyü

greenice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
okulda kycera taskalfa 221 4ü bir arada bir makina var ama biz bu makinanın sadece yazıcı ve fotokopi bölümünü kullanabiliyoruz. driver lerini tam yüklememe rağmen tarayıcıyısını kullanamıyorum. fax için de aynı durum söz konusu bu makinadan kullanan varsa beni de bilgilendirebilir mi?

Hocam bizde de aynı durum var. Bir türlü çalıştıramadım. Sanki Scanner ve Fax buttonlarını bile şekil olsun diye koymuşlar oraya. Walla basışlarından sanki içleri boş gibi geliyor bana :D Bizdeki kycera 2050

Ben niye çalışmıyor bunlar diye sordum, idareciler de "senelerdir burda, böyle özellikleri var mı sanki bunun" diye sorunca bir daha da birşey demedim :D

ben farklı bir soru sorsam olur heralde bunların harddiski var flash bellekten virüs bulaşma durumu olurmu makineyi sapıttırırmı

Hocam bunların harddiski değil de Ramleri var diye biliyorum. O anda belgeleri geçici olarak hafızasında tutuyor. Virüs bulaştıklarını da hiç duymadım sanırım.

hocam taratmak için bir ara program kursam çalıştırır mı acaba?canon larda olduğu gibi ve hangi pro olabilir?

Geri