Yazıcı arıyorum

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi günler arkadaşlar
Çok fonksiyonlu yazıcı arıyorum en fazla 600 liralık
Önerilerinizi bekliyorum

bende okulda kullanmak için renkli lazer arıyorum tavsiye.
fonksiyonlu kartuşlu olanlar iyi değil bir kaç dolumdan sonra yen kartuş almak zorunda kalıyorsun.

epson l220 kullanıyorum yeni aldık okula, renkli, tarayıcılı. mürekkep dolumu nispeten ucuz 500 liraya mı ne aldk. daha önce hp 1025 lazer renkli yazıcı vardı, kalitesi harikaydı, fotoğraf kağıdına ve kalın kağıda yaptığım baskılar çok iyi oluyordu, ondan sonra epson çok kötü geldi, şimdiki aklım olsa kesinlikle tercih etmem

Teşekkür ettim. Bir kaç alternatif daha verebilirmisiniz arkadaşlar

Sayın hocam geçenlerde biz de araştırdık. Eğer Tanklı yazıcı alacaksanız Epson tavsiye ederim.
Bir de tanklı sistem olmayan Brother DCP-J105 var, kartuşları da ucuzdur tercih edebilirsiniz.

Teşekkürler arkadaşlar lazer yazıcı ve çift taraflı çekim yapabilme özelliği olan ve kullandığınız memnun olduğunuz ürünler var ise çok iyi olur

Bende ev için bakıyorum bir yazıcı, tercihen sadece siyah beyaz çıktı alabileceğim, tarama özelliği olmasa da olur :roll:
Evde kullanım için tavsiye edebileceğiniz yazıcı var mi arkadaşlar

Bende canon pixma mg7550 var foto basmak icin aldim. Cok memnunum tabi murekkepler cabuk bitiyor. Xl kartus yada bitmeyen kartus almak lazim.

Daha önceden hp 8500A plus kullandım. Kafası tıkandı. Yeni kafa aldım. Bir süre çalışıp yine tıkandı. Kafayı açıp temizledim çalıştırdım sonra yine tıkandı. Mürekkep aldım uyumlu gelmedi vb. bir sürü problemlerle karşılaştım. Yeni kafa fiyatı 200-250 tl cıvarında 2 adet almanız gerekiyor. Aliexpress den aldım yine uyumlu gelmedi anlayacağınız. Eğer sürekli baskı alıyorsanız mürekkepli yazıcı alınabilir ve marka olarak ta benim tavsiyem mürekkepli yazıcı için epson yazıcılar. Ben mürekkepten çok bıktığım için lazer almayı düşünüyorum. Uzun süre araştırdım ve 2 adet yazıcı buldum bu yazıcılar renkli lazer

-Hp 1025
-Canon lbp7010c ve 7018c

canon almaya karar verdim. bu yazıcı eski model farkındayım ama memnun kalacağınız yazıcı hem renkli hemde muadil toner tanesi 40 tl 4 tane almanız gerekiyor. tek sıkıntılı yanı sanırım bir mürekkep bittiğinde diğer mürekkeplerle çıktı alamıyorsunuz. Yorumlarda bu yazıcı hakkında iyi şeyler söylüyor fiyatı yaklaşık 460-540 cıvarında

emreaydin42' Alıntı:
Bende ev için bakıyorum bir yazıcı, tercihen sadece siyah beyaz çıktı alabileceğim, tarama özelliği olmasa da olur :roll:
Evde kullanım için tavsiye edebileceğiniz yazıcı var mi arkadaşlar

okulda kullanıyorum, bir arkadaşa tavsiye ettim wifi destekli olanı aldı, ben de çok memnunum, o da evde çok memnun bu yazıcıdan Canon LBP6030, muadil toner bulması kolay, ucuz, baskısı iyi.

Brother mfc 1811 yada 1911 e ne dersiniz arkadaşlar ucuza toner bulunurmu yada dolum

Geri