Yazarlık Yazılımı

Kodla Büyü

kkirac

Site Gezgini
Değerli arkadaşlar bu yazarlık yazılımı DVD lerini aldım ama benim labta DVD yokki bu programları ayrı ayrı nasıl CD ye kopyalarım. Yani programları bir DVD de nasıl ayırabilirim. Denedim olmadı..

hocam zaten 1 gb ramın yoksa bilgisayarda deneme kaldırmaz... dvd olan bir bilgisayarda dvd içersine gir oradaki programlatrı tek tek cdler at bu kadar basit

sayın arkadaşım dediğini biliyorum o kadar da değil yani. Ama olmuyo sevgili hocam Adobe CS3 web primium ortamını tak diyo

ben lab ta 20+1 her makineye kurdum EXPER makineler. ana makine 3.o ghz 2GB ram, öğrenci makineleri yanılmıyorsam 2.x ghz ve 512 RAM ama ana makine de dahil bazı makineler tam kurulum yapmadı programın bazı bileşenleri eksik yüklendi. ve bu durum her makinede standart değil. bazıları 14 bazıları 15 program yüklerken bazı makineler 3- 5---7 program yükledi.

ve en önemlisi 2gb ram ı olan ana makine dahil hepsi ıllustrator ve flash video encoder programlarında mavi ekrana düşüyor. sistem durdu diyor. resetlemek gerekiyor.

hadi öğrenci makineleri 512 RA:M lı ama ana makine 3.0 ghz işlemci ve 2GB ram a rağmen neden mavi ekrana düşüyor anlamadım.

bu konuda bilgisiolan var mı acaba...

aynı sorun bende de var programları kurdum bütün programlar çalışıyor ancak flash cs3 ram ile ilgili bir hata veriyor sistem duruyor acaba herkeste mi aynı sorun var.

3GHz 2GB Exper

Malesef aynı sorun var teknik servisle görüştüğümde firma yetkilileri le görüşmemiz gerektiğini söylediler

sayın arkadaşım dediğini biliyorum o kadar da değil yani. Ama olmuyo sevgili hocam Adobe CS3 web primium ortamını tak diyo

programı doğrudan kopyalayarak olmuyor imaj alsanız bile orjinal cd olduğundan cd tak diyor virtual clone cd ile denedim olmadı en son aynı imajı alchol 120 ile bütün emülsyonları onayladıktan sonra mont ettim imajdan kurulum yaptım.

Arkadaşlar bu sorunu aşmanın yolu windows u yeniden yüklemek ozaman herhangi bir sorun çıkmıyor. Tabi ram 1gb tan aşağı olmamak şartıyla.

ben sorunsuz olarak yükledim ana bilgisayara zaten öğrencilerinkinde 256 mb ram var. ama anlamadığım onlara 5 er milyar para verilmiş. o beşl milyarı bize verselerdi de eksikleri tamamlasaydıkya... valla herhalde bizim devletin parası çok...

Geri