Yazarlık Yazılımı Flv Linkleri

Kodla Büyü

muallimim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
YAZARLIK YAZILIMLARI
LİNKLERİ

Ekli dosyalar

• yazarlık yazılımları.rar
    3.1 KB · Görüntüleme: 1,491
dersler çok iyi hazırlanmış...
Eğitime gidemeyen arkadaşlar için gerçekten tavsiye ederim ...
ellerine sağilık muallimim...

gerekli programlar

flashget indirin kurun flashgetin dosya menüsünü açın orada listeyi içeri aktar diyor. oradan indirin. birde izleye bilmek için flv dosyalarını oynatabilen bir program lazım. Hepsini denedim en iyisi flv4free.

karınca 52 ye cevap

arkadaş o linkleri ben de henüz indirmedim. Sadece 2-3 saat uğraşıp linkleri buldum o kadar. Sen flash get ile indireceksin onları. sonra flv4free ile sayredeceksin.

gökapl hocam ben daha önce bir konuda sizden yardım istemiştim. konu başlığı 3' e kadar vaktim var dı. ben o konu başlığını bir daha bulamadım. silinmşmidir . nerdeydi o konu başlığı. nereye açmıştım hatırlayamdım da...

Teşekkür ederim indirmeyek isteyen arkadaşlar flashgetle indirsinler flv olark iniyor ve seyredilebiliyor. Ben önce IDM ile indirdim sonuç hüsran Teşekkür ederim..

emeği geçen bütün arkadaşlara teşekür ederim
bazı sıkıntılar oluştu bende videoların çoğunda bozulma var bazıları playerı bile kapatıyor bu sorunu nasıl aşarım fikri olan arkadaşlara şimdiden teşekürler

ben indirmeye başladım bitince hepsini upload etmeye çalışırım isteyen olursa. indirdiklerimde bi sorun çıkmadı şimdilik.zaman bulabilirsem formatını da değiştirmeye çalışırım...

teşekürler arkadaşlar codecleri sildim yeni gülcel kodec buldum sorunu hallettim iyi çalışmlar herkese

Geri