Yazarlık Yazılımı : Fireworks dersleri okuldan indirin

Kodla Büyü

saviola26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar dosyada Yazarlık yazılımı Eğitimindeki Fireworks videolarını indirebilmeniz tüm derslerin url si var. url yi flashget programında edit-paste url ye yapıştırın tamam a tıklayın böylece okuldan bütün dersleri indirebilirsiniz. DW derslerinin url lerini hafta içi vereceğim İnşaallah.

Bu Size Öğretmenler Günü Hediyesi Olsun .

Ekli dosyalar

• Fireworks.rar
    6 KB · Görüntüleme: 861
Hocam oradan derste kullanılan dökümanları indiriyorsunuz.
Benim verdiğim adreslerle derslerin videolarını indireceksiniz.
Flv player da izleyeceksiniz istediğiniz yerde durdurup devam edeceksiniz.
İnternetten izleyince kotanıza yazıyor sürekli!

Arkadaşlar indirebilmek videonun dolması gerekiyordu. Dosyayı Temproary internet files ın içine atıyor. siz oradan url yi buluyordunuz ondan sonra bu url yi flashget le indiriyordunuz..

İşte videoların dolmasına gerek yok bu belgeyi kullanırsanız. belgede fireworks derslerin tüm url leri yer alıyor. Belgeyi indirir içeriğine bakarsanız anlicaksınız eminim.. Kolay gelsin...

hocam bi word dosyası vermiişsin içinde yazarlıkla lgili videolar linki gözüküyor peki bunu orbitlemi indirecez çünkü noral indir deyince hiç bi şey olmuyor

Hocam flashget programıyla indireceksiniz. orbit le de olur sanırım denemedim. ben flashgetle indirdim. Edit - Paste url kısmına verdiğim url lerden bir tanesini yapıştırıp tamam deyin. o dersi indirsin. tüm dersleri bu şekilde indirebilirsiniz.

saviola26 teşekkürler. Bu linkler çok işime yarayacak ....
Diğer derslerin linklerini de bulabilir miyiz ??

Re:

botett' Alıntı:
exemcli' Alıntı:
arkadaşlar öncelikler firefox kurun .
sonra bu adrese girerek eklentiyi kurun
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006

sonra istediğin yerdeki flash flv dosyasını cekin .

İndirdim de eklentiyi nasıl kuracağım... Çift tıkladığımda listeden program seç diyor da...

hocam firefox'u kurduktan sonra bu tarayıcıyı kullanarak yapın olacaktır.
bu bir firefox eklentisidir :+1:

Arkadaslar http://yazarlikyazilimi.meb.gov.tr adresinde bulunan film dosyalarının yolları değistiğinden ilk verilen word belgesindeki adreslerden indirme yapamazsınız.
Ben o adresleri güncelledim(08.09.2011 tarihinde). Ekte listeyi veriyorum.
İndirme islemini internet dawnload manager ile yaptım. Bir derse ait diyelimki 10 video var, o video adreslerinin hepsini kopyalayıp intetnet dawnload manager programındaki "Görevler/panodan çoklu indirme ekle" menüsünü seçip indir diyoruz. Bütün videoları otamatik olarak indiriyor. O videolarıda konu isimlerine göre klasörlendirirseniz elinizde güzel bir fireworks eğitimi olacaktır. Meslek liseleri için ideal bir anlatım. Konuyu baslatan arkadasımada tesekkür ederim.

Arkadaslar toplam 59 video var ve toplam boyutu 540 MB olduğu için biryerlere yükleyip paylasmak zor o yüzden en iyi yöntem bu olur sanırım.

Ekli dosyalar

• Fireworks.rar
    7.5 KB · Görüntüleme: 97
Geri