Yaz tatili için otel & yaz kampı önerileriniz

Kodla Büyü

ukbjk

Site Gezgini
Arkadaşlar, Yaz tatili için otel & yaz kampı & yazlık kiralama önerilerinizi paylaşır mısınız? ege , akdeniz bölgesi...

Son düzenleme:
hocam bu başlığı açmanız çok iyi olmuş biz de marmarise gitmeyi düşünüyoruz.daha önce giden arkadaşlar varsa ben de otel tavsiyesi istiyorum;)

Marmaris cok guzel bir yer ama denizi soguk. 3 yildizli bir hotelde bir gece kalmistik adini hatirlayamadim otelin deniz kenari yakin olanlar baya pahaliydi. Touristica.com dan rezervasyon yapmistim

Geçen sene Aydın / Didim / Gaye sitesi plajına gittik, bi tanıdığa misafir olmuştuk. çok güzel bir plaj ,aile için çok ideal. küçük çocuğu olanlar için felan derinlik dalga açısından çok iyi.bu bilgiyi de paylaşmış olayım. yine düşünmüyor değiliz.

Alanya da Pegasos Royal Resort otelde kalmıştık. Sahili, denizi ve kumsalı o civarda nerdeyse tek, ailece ve küçük çocuklar var ise ideal. Ayrıca gidince farkettik 3 otel yan yana ve fiyat, hizmet kitlesi farklı.

Bu sene fiyatlar yüksek. Yurtdışı turist bol olacak diye. Ama jeopolitik riskler var,sorunlar artar ve bir turizm krizi çıkabilir. Bu durumda fiyatla al aşağı da olabilir.

Marmaris ve Datça arasında Çubucak kamp merkezi var. Harika bir yer. Günlüğü 35 tl civarı su elektrik vs içinde. Gidin 2 gün kalın. İlaçlandığı için sinek böcek alerjisi olanlar için de iyi bir yer.

Yetişkinler için Sentido Lyka Fethiye diyorum. Deniz ürünleri iyiydi. Buradan uzun uzun yazmak yerine bir bakin derim. 2 otel yan yana biri karışık. Digeri sadece yetişkinler icin.

Hocam otelden pek çıkmadık. Genelde havuzdaydık. Çocuklar da olunca havuzda daha çok eğlendiler. Ama o tarafın denizi didim gibi olmuyor bildiğim kadarıyla. Yani hemen derinleşebiliyor.

bizim çocuklar havuzdan ziyade denizi seviyor sığ deniz bulmakta zor

Gökçeada harika bir yer. Ada zaten güzel, koyları da ayrı ayrı çok güzel. Çok fazla otel alternatifi yok ama apart/pansiyon tarzı evler çok.

Çocuk olduktan sonra herşey onlara göre ayarlı... bende 4-9yaş var... ben de arayıştayım... ucuz olsun bizim olsun

Hocalarim çadır turizmi yapan car mi mantikli mi çocuklarda var guzel olur mu

birkaç defa fethiye taraflarına gittik. mükemmel gezilecek yerler var.
eğer denizde çok fazla zaman harcamayalım doğa şelale gürül gürül sular vs tatili istiyorsanız oralara gidin. saklı cennet, yuvarlakçay, göcek, köyceğiz, 12 adalar vs süper yerler.
doğa şelale gürül gürül sular vs tatili için bildiğiniz yerler varsa da arayış içindeyim. sabah çıkacaz akşama kadar gezip akşam otele veya aparta girecez. böyle istiyoruz

Geri