Yaz Tatili için bilginizi istiyorum

Kodla Büyü

g.cetin.66

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar forumu inceledim daha çok otel tavsiyesinde bulunulmuş , ailecek kalabileceğimiz apart türü , aylık-sezonluk tatil yörelerinde kiralık ev apart tarzı birşeyler arıyorum , özellikle ege de balıkesir izmir aydın muğla vesaire vesaire aklınıza gelen bu tip yerler yada bu işle uğraşan tanıdıklarınız var mı tavsiye edebileceğiniz kiralık ev yada apart türü yerler var mı.

ben aydınlıyım arkadaslar her sen de eşimle yazlık tutarız.
kuşadasının davutlar beldesini tavsiye ediyorum. hem merkeze yakın hem nezih hem de denizi harika ...
biz gecen sene didimde tutmustuk bi farklılık olsun die ama beğenmedim didimi. ada gibisi yok. hem yazlık fiyatları da oldukca uygun adada.
geniş bilgi isterseniz pm ye yazabilirsiniz

glimmer hocam davutlarda yazlığı tutmak için hangi siteyi tercih ediyorsunuz? gidince orda mı bakıp tutuyorsunuz yoksa? fiyatı uygun mu oluyor? detaylı bilgi verirseniz sevinirim..

gece hayatı için kuşadası. huzur bizbize havası için didim tavsiye ederim...turistin olduğu yerler pek nezih olmaz.. ipini kurtaran bodrum kuşadası marmarise akın ediyo her sene..

glimmer' Alıntı:
ben aydınlıyım arkadaslar her sen de eşimle yazlık tutarız.
kuşadasının davutlar beldesini tavsiye ediyorum. hem merkeze yakın hem nezih hem de denizi harika ...
biz gecen sene didimde tutmustuk bi farklılık olsun die ama beğenmedim didimi. ada gibisi yok. hem yazlık fiyatları da oldukca uygun adada.
geniş bilgi isterseniz pm ye yazabilirsiniz
hocam didim ve kuşadası arasındaki fark nedir? Bende bu sene kuşadası düşünüyorum.

technic_f' Alıntı:
glimmer hocam davutlarda yazlığı tutmak için hangi siteyi tercih ediyorsunuz? gidince orda mı bakıp tutuyorsunuz yoksa? fiyatı uygun mu oluyor? detaylı bilgi verirseniz sevinirim..

hocam özeldende yazdım ama hocamın sordugu sorularıda cevaplayabılırsen sevınırım

Yat turu düşünürseniz. Marmariz Akyaka'yı tek geçerim (Gökova körfezi) Bilen bilir denizi mükemmel apart öneremiyorum ben tatilde marmariste kalıp hususi 45 km akyakaya geri gelip turlara katlıyorum. akyaka'da apartlar var fiyatlarını bilemiyorum.

sözünü ettiğiniz tatilin birçok alternatifi var.Oteller ,pansiyonlar,günlük-haftalık-10 günlük veya aylık eşyalı deniz manzaralı evler .....

Boş verin denizi. Kapadokya çok güzel. Bir gün göremede kalın, bir gün avanos, bir gün ürgüp.

halk' Alıntı:
Boş verin denizi. Kapadokya çok güzel. Bir gün göremede kalın, bir gün avanos, bir gün ürgüp.

Hocam teklifin güzel fakat zaten Yozgatta olacaz tüm yaz orayada istenilirse gidilir ama KARS ta 8 aydır kıştayız kemiklerimizdeki ilik bile dondu Denizin tadı ayrı be hocam.

ailece gideceksen biraz kuzeyde olacaksın. güneyde yabancı turist çok oluyor

pansiyon tutup halka açık yerde nasıl bir muhafazakarlık olacak merak ediyorum. onun için özel oteller var. ya parayı vereceksin o tarz otellerde kalacaksın ya da herkesin girdiği yerde denize gireceksin. millet mayosuyla girer denize, sende haşemanı giyer öyle girersin. zaten birçok kişide böyle yapıyor. dikilide yabancı turist olmadığından daha sakindir mesela.

hocam muhafazakardan kastınız ne bilemiyorum ama bernm dediğim yerlerde ramazanda oruc da tutan var içki de içen.
yani tercih size kalmış. turist evet oldukca fazla ama emin olun cirkin görüntülere turistler değil biz türkler neden oluyoruz

glimmer hocamızın dediği gibi en iyisi Güzelçam.Hem denize girme imkanı açısından hemde ulaşım olaral milli park ve koylar ,kuşadası dipdibe .Didim desen 50 km .Arabanız yoksa sıkıntı yok dolmuşlar var.Tekne turlarıda genelde güzelçamdan kalkar.Evler çoğunlukla triblekx .Günlük kiraları 100 TL den bahsediyorlardı tabi değişmediyse.Aynı okulda çalıştığımız bir öğretmenin evine uğramıştım.Güzel ve sakin yer.

her_dem' Alıntı:
pansiyon tutup halka açık yerde nasıl bir muhafazakarlık olacak merak ediyorum. onun için özel oteller var. ya parayı vereceksin o tarz otellerde kalacaksın ya da herkesin girdiği yerde denize gireceksin. millet mayosuyla girer denize, sende haşemanı giyer öyle girersin. zaten birçok kişide böyle yapıyor. dikilide yabancı turist olmadığından daha sakindir mesela.

hocam parayı veririz sıkıntı değil inşallah ek ders zaten tavan:)

balıkesir/ altınoluk
yalova /armutlu
buralar muhafazakr ancak farklı yerler de aramak istiyorum
muhafazakrdan kastım da.ben haşemamı giyerim.lakin gözümüze açık takılsın istemediğimizden.ortam bize uygun olsun istiyoruz.

balıkesir altın oluk akçay altın kum falan buralar mı muhafazakar :puhaha: bi an gecen senelerimi gözden gecirdim :lol:

Geri