yatay pdf sayfasını dikey yapıp kaydetme!!

Kodla Büyü

skolst

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar elimde yatay bir pdf sayfası var ben onu 9o derece döndürdüğümde dikey hale geliyor ama dikey şekilde katdedilmiyor nasıl yapabilirim?

PhotoScape programı ile dosyayı resim dosyasına dönüştür sonra da döndür 90 derece. kaydetmede sorun çıkmaz.

doPdf programını varsayılan sanal yazıcı olarak ayarlarsanız istediginiz belgeleri word,excel,html,pdf ne olursa artık yazdır kısmından pdf halinde kaydedebiliyorsunuz... zaten küçük bi program ve ücretsiz
http://www.dopdf.com/tr/

hocam mebbisten dosyayı dopdf yardımıyla aldım pdf sekline dönüştü.ama yatay görünüyor ben onu görünüm menusunden dikey hale getiriyorum ama kaydedince gene yatay şekilde kaydediyor nasıl duzeltebilirim

pdf'yi daha snra excele dönüştürecem o yuzden resim dosyasına donüştürmek istemiyorum hocam

skolst' Alıntı:
hocam mebbisten dosyayı dopdf yardımıyla aldım pdf sekline dönüştü.ama yatay görünüyor ben onu görünüm menusunden dikey hale getiriyorum ama kaydedince gene yatay şekilde kaydediyor nasıl duzeltebilirim
Hocam pdfyi açtıktan sonra görünümden dikey yapıp dopdf ile yazdırın...

skolst' Alıntı:
Dosyayı "dopdf" programıyla tekrar alın. Ama alırken yazdır penceresinden "seçenekler", ardından "yazıcı özellikleri", açılan pencereden de sayfa yönünü dikey olarak seçiyorsunuz.

Geri