yatak öneriniz var mı?

Kodla Büyü

Tenten

Süper Üye
Süper Üye
sabah kalktığımda sırt ve bel ağrısı olmadan kalkabileceğim bir yatak alacağım . işbirin NATURE MASSAGE serisine baktım. kullananlar var mı*

:D SEN BU SAATTE HALA YATMAZSAN HİÇ BİR YATAK İŞE YARAMAZ HOCA

bende de aynı sorun var, yatas'ın taş gibi sert olanından alacağım, misafirlikte kullandım çok rahatladım..

istakbalin son günlerde gördüğüm amatis taşlı yatağı aklımda.. amatisin çok faydalı olduğnu biliyorum. yatakta gerçekten amatis taşı varsa tabi :lol:

bi de yataşın kişiye özel yatakları vardı.Yetkiliye giip yatağa yatıyosunuz bilgisayar sizin boyunuz kilonuz istekleriniz doğrultusunda bi yatak üretiyodu

Bizde aynı dertten muzdariptik,sabahları sırt ve bel ağrısı ile uyanıyorduk.Visco yatak deneyelim dedik,Visco love ın bir modelini aldık iki gün yattık hiç rahat edemedik değiştirdik,bu olay üç kez tekrarlandı hiç birinde yatamadık,en son yaylıya dönüp mondinin zero stress yatağını aldık,bir ay oldu çok rahat artık belimiz ağrımıyor..

tenten' Alıntı:
sabah kalktığımda sırt ve bel ağrısı olmadan kalkabileceğim bir yatak alacağım . işbirin NATURE MASSAGE serisine baktım. kullananlar var mı*
Visko love veya, iş-bir in visko yatağını al arkadaşım. bendede vardı sırt ağrısı aldım o yatağı ilk başlarda vücudun alışana kadar sıkıntı çekiyorsun ama sonra çok rahat ediyorsun. Vücudun şeklini aldığı için rahat oluyor

benim de otururken yatarken her an her saniye sırtım ağrıyor. iki kez fizik tedaviye gittim fayda bulamadım. 5 adet boyun fıtığım varmış (mr çektirdim).. o sırtına vuruyor dedi doktor.
bir kez manuel terapiye gittim 3 gün rahat ettim 4. gün geri başladı.

orthocare marka bir boyun yastığı aldım; fizyoterapist ilk başta kaldırım taşında yatıyormuşsun gibi gelir ama sonra başka yastıkta yatamaz, yanında taşırsın dedi öyle de oldu şimdi başka yastıkta yatamıyorum. boynum tutulmuyor.

ama sırtıma çare bulamadım....

ben de şimdi yatak araştırıyorum. viskolar kanserojen maddeden yapılıyormuş dediler. ama yatakların hepsi öyle sanırım..

ben de kullananları takipteyim.... :+1:

Bende bu aralar yatak araştırıyorum, Tempur tavsiye ederim, dünyada yatak diyince herkesin kabul ettiği lider markadır. Normalde fiyatı 5100TL ama şu anda kampanyada 3400TL. Bir yatağa bu kadar para verilir mi bimem ama diğer yataklarla arada çok fark var, bunu yatağa uzandığınızda çok net hissediyorsunuz.
Tabi ağrı çeken arkadaşlara öncelikle önerim, arkadaş tavsiyesine göre değil doktor tavsiyesine uygun yatak almalarıdır.

Ben Bellonadan bir tane almıştım 550 TL idi bana göre çok rahat başka yerde yattım mı bel ağrılarım filan oluyordu ama bu yatakta sorun yok. :)

Geri