Yat kalk Ermeni Soykırımı

Kodla Büyü

mert_aylan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyice bıktım artık bu konudan ama Ermenilerden çok bizim kanalımız Türk kanalı dediğimiz bazı kanallar tamamen soykırım yalanının avukatı olmuş yok Ermeniler arabalarına mor çiçek resmi yapıştırmış, yok Ermeniler bugün çok üzgünmüş Ermenistandan canlı yayınlar yapmalar her şey var ama bir tane Türklerin soykırım yapmadığına dair insan çıkartılmaz.

"Algı Operasyonu" dedikleri bu olsa gerek, zihinlere yavaş yavaş işletiliyor bu olay. "24 Nisan = Ermeni Soykırım"ı olayına doğru götürüyorlar bizi, ama bilinçli ama bilinçsiz. Bu tip haberlere yayın yasağı getirilmeli diye düşünüyorum. "Soykırım" değil "Sözde Soykırım" denmesi gerekiyor ayrıca.

mur61at' Alıntı:
"Algı Operasyonu" dedikleri bu olsa gerek, zihinlere yavaş yavaş işletiliyor bu olay. "24 Nisan = Ermeni Soykırım"ı olayına doğru götürüyorlar bizi, ama bilinçli ama bilinçsiz. Bu tip haberlere yayın yasağı getirilmeli diye düşünüyorum. "Soykırım" değil "Sözde Soykırım" denmesi gerekiyor ayrıca.
Ne kadar güzel özetlemişsiniz hocam. Kesinlikle bu algıyı yerleştirmeye çalışıyorlar :-1:

portatak' Alıntı:
mur61at' Alıntı:
Ne kadar güzel özetlemişsiniz hocam. Kesinlikle bu algıyı yerleştirmeye çalışıyorlar :-1:
:+1:

Büyüklerden kimse sesini çıkarmıyor neden çünkü bu ülkenin en zengin adamları ermeni çünkü ekonomik faaliyetleri neredeyse onlar idare ediyor. Yapın numaranızı çekin restinizi sussun BİR AVUÇ adam. Bu memlekette; benim memleketimde beni azınlıkmışım gibi hissettirenler utansın... Ecdadımın kanının kokusu Çanakkale ve vatanın dört bir yanında kokarken şu günlerde konuşulan, yapılan haberlerden, verilen tavizlerden ben utandım onlar utanmadı...

Geri