Yarın Baba oluyorum...

Kodla Büyü

ahmetismet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 9 aylık yorucu bir sürecin sonunda yarın bu saatlerde ilk kez baba oluyorum.
Kızım idil dünyaya gözünü açacak. Heyecanlıyım. Kızım ve Eşim için dualarınızı eksik etmeyin.

allah analı bablı büyütsün hocam, bende 10 gün önce baba oldum. doğumdan sonra getirip çocuğu kucağıma verdiler, afalladım, şaşırdım, tuhaf hissettim. Yaşadığım onca duyguyu düşünüyorumda bu bambaşka. Sizde tadacaksınız. Bu arada uykusuz gecelere hazır olun :)

hayırlı uğurlu olsun çok daha güzel günlerin başlangıcı olsun inşallah...
şunu belirteyim ki şimdiye kadar yaşadığınızdan çok çok farklı bir hayat sizi bekliyo.
kolaylıklar diliyorum tebrik ediyorum...

Allah hayırlı ömürler nasip etsin inşallah güzel heyecanlar:)

Allah analı babalı büyütsün. vatana millete anasına babasına hayırlı bir evlat olur İNŞALLAH..Allah yardımcınız olsun, hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin.

Allah analı babalı büyütsün. Allah evlatlarımızı hem bizler hem kendileri hem de milletimiz için hayırlı ve mübarek kılsın inşallah.

Hocam sağ sağlim Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Bizim de yaklaşıyor,aynı heyecan biz de de var.hayır duanızı eksik etmeyin :)

13 gün önce ben de baba oldum güzel bi duygu Allah herkese nasip etsin.Allah analı babalı büyütsün

Ben de taze bir baba adayı olarak başlığı görünce sevindim ve heyecanlandım. Allah analı babalı büyütsün hocam. Doğumda da hem size hem eşinize Allah yardım etsin. Sağlıklı sıhhatli, hayırlı bir evlat olur inşallah yavrunuz...

Allah hakkınızda hayırlısını eylesin inşaallah. hayırlısı ile kucağınıza alıp, büyütmeniz dileğiyle.. mutluluklar sizinle olsun..

Geri