yardımm..5e modeline göre ders planı(fatih kursu ödevi)

Kodla Büyü
(1) ilgi çekmek (engagement),
(2) keşif (exploration),
(3) açıklama (explain),
(4) detaylandırma (elaboration),
(5) değerlendirme (evaluation)

mış. Türkçesi İKADD oluyor o zaman.

Ben bunların hepsini yapıyorum zaten. BT sınıfı olmayan bir okulda 40 kişilik sınıfta Bilgisayar dersi anlatmaya çalışıyorum. Hepsini yapıyorum bunların

hocam ben gönderiyorum şimdi hem modeli hem antropi sunumu

fatih eğitmeni olarak seni kınıyorum hocam basit bir ders planı ne olacak ya bir sürü örnek var internette...

sizi anlıyorum
eğitimde sıkıntılı oluyor ben de bi arkadaştan istemiştim. o da vermişti ama beğenmedim ve kullanmamıştım onu. kendim yaptım baştan sona kadar.
bence kendiniz yapın. en güzeli inanın. kolaylıklar diliyorum...illa isterseniz mükemmel örnekler yollayabilirim yine de arkadaşlarım...

arkadaşlar ben geçen sene öylesine üstün körü denirya teknoloji konulu yapmıştım zaten bildiğiniz gibi antropi kullanışlı bir program değil maksat kursu geçmek.. bi kaç arkadaşa gönderdim arkadaşın biri şöyle böyle olabilirdi dedi.. mükemmel bişey bekledi heralde :) antropide ne kadar mükemmel bişey olacakki? :) her neyse sizler çok daha iyisini yapabilirsiniz ben göndermiyorum artık..

Hocalarım ben kursta yaptığım planı göndereyim belki işinize yarar. ben antropi değil direkt eba üzerinden ders işlemeye yönelik plan hazırladım. böylesi daha makul bir fikir gibi geldi. Kurs hocası da daha iyi olur demişti.

Ekli dosyalar

• ders planı.rar
    482.4 KB · Görüntüleme: 487
joomlaci' Alıntı:
sizi anlıyorum
eğitimde sıkıntılı oluyor ben de bi arkadaştan istemiştim. o da vermişti ama beğenmedim ve kullanmamıştım onu. kendim yaptım baştan sona kadar.
bence kendiniz yapın. en güzeli inanın. kolaylıklar diliyorum...illa isterseniz mükemmel örnekler yollayabilirim yine de arkadaşlarım...

hocam örnekleri bana gönderebilir misiniz...

aliosman_eser@hotmail.com

Geri