yardımcı olur musunuz? BTR

Kodla Büyü

şeffaf

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhabalar. eş durumundan yeni atandım. okulumda 16 saat dersim var. bunu da 3 güne yayacak şekilde program yapacaklar büyük ihtimal. Okulum köy okulu ben merkezdeyim.hergün iki saatim yolda gelçiyor. Okulumda ayrıca formatör var, sınıf öğretmeni aslen. Ben küçük çocuğum var diye istemedim formatörlük. Btr için formatörlük yapan arkadaş başvurmuş. Ben hala başvurmadım. 3 gün maaş karşılığını yeğlerim dedim. Sizce başvurmalımıyım. Okula gelen yazıdan bile şimdi kendim sordum diye haberdar oldum. BAzı arkadaşlar herkes seçsin filan demiş ama. çok kararsızım ve tercih için son saatler. yeni olduğum için şehri ve mevcut okulları da bilmiyorum. okul listelerine nerden ulaşıcaz. Tavsiyelerinize acil ihtiyacım var. ilgilenen herkese teşekkürler.

bence küçük cocugunuz varsa (ki en önemlisi bu) ve ilde yeni iseniz okulları tanımıyorsanız 3 gün maaş karşılığı size bence yeter en azından bu seneyi bu şekilde bitirmenizin taraftarıyım yoksa alacagınız ek dersi zaten bakıcıya vereceksiniz bişeye yaramıyacak yani...

kendi okulumda btr olmak istemiyorum, müdür yardımcımız bile yok:( her işi yüklerler. diğer okulları da bilmiyorum. 3 günlük program için yalvardım adeta ama kesin değil tabi. hayırlısı bakalım...

Ben kabul etmedim hocam 3 gün okula geliyorum, bir baba olarak kalan vakitlerimi akşama kadar parkta çocuklarla oynayarak geçiriyorum, inanın buna değiyor, ayrıca maddi problemlerim var ama bu sene dinlenmek istiyorum diye kabul etmedim(NOT : bir maaş ödemem var) +kira, ama çok mutluyum, seneye düşünüyorum bende... olursa olmasada hiç umurumda olmaz, biraz ben...

Geri