Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

YARDIM: MP3 şeklinde bir virüs

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında infotec tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. infotec

infotec Üye

Arkadaşlar bilgisayarda bi mp3 playlist dosyası var. Bir virüs. Kaspesky, Mcaffe ve NOD32 ile temzileyemedim. Kesinlikle silme işlemi gerçekleşmiyor. Zararsız gibi görünüyor ama varlığı beni rahatsız ediyor. bu konuda bilginiz varsa bilgilendirirseniz cok memnun olurum. Herkese kolaylıklar...

2. gizemkar

gizemkar Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam o exe bir program olmasın sakın siz playlist ikonu ile görmüşünüzdür öyle ayarlanmıştır normalde dosya uzantıları gözükmez calıştığı içinde silememişsinizdir

3. adf__

adf__ Üye

gizemkar arkadaşımız doğru söylüyor. çalıştığı için silinmemiştirç görev yöneticisinde işlemler bölümünde muhakkak vardır sonlandırdıktan sonra deneyin birde.

4. infotec

infotec Üye

hayır hocam. Ne uzantısı var varsa da değiştirilmiyor. Görev yöneticisine baktım arakada farklı çalışan bir program yok. o dosyayı winamp a attıgımda bile hiç bi işlem yapmıyor. sağ tıkladığımda sadece winampda çal veya media playerda çal cıkıyor. Özelliklere veya birlikte aç kısmına hiç ulaşamıyorum. Artık olmassa olmasın zaten format atcam bilgisayara... ilginize teşekkürler...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal