15 TEMMUZ OKUL GAZETESİ

Kodla Büyü
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Mevzu 15 temmuzsa, her emeği alkışlarım. Ellerinize sağlık arkadaşlar.

Allah vatan hainlerine fırsat vermesin. Cehennemin lüzumsuz olmadığını bir kez daha hatırlattı bize bu ihanet kalkışması.

Peki arkadaşlar Canva'da hazırladıktan sonra matbaa baskısı için yapmamız gereken bir şey var mı? Ya da matbaada baskı için pdf ye çevirmek yeterli mi? Canvadan pdf ye çevrilebiliyor mu?

Son düzenleme:

Peki arkadaşlar Canva'da hazırladıktan sonra matbaa baskısı için yapmamız gereken bir şey var mı? Ya da matbaada baskı için pdf ye çevirmek yeterli mi? Canvadan pdf ye çevrilebiliyor mu?
"Baskı için indir" seçeneği var hocam yüksek çözünürlüklü veriyor ve baskı paylarını kendi işaretliyor kısacası her şey hazır.

okul için hazırlanacak e-dergi nin bir şartı-kuralları var mı acaba ?

Son düzenleme:
Gazete basılı veya internetten yayınlanmış olsun kullanılan görselleri nasıl hazırladınız? Telif hakkı yok mu bazı okul gazeteleri internetten aldıkları resimleri kullanmışlar. Sonuçta resmi bir iş yapıyoruz

Gazete basılı veya internetten yayınlanmış olsun kullanılan görselleri nasıl hazırladınız? Telif hakkı yok mu bazı okul gazeteleri internetten aldıkları resimleri kullanmışlar. Sonuçta resmi bir iş yapıyoruz
Bende bu duruma çok taktım hocam, şimdi dergiyi düzenliyorum ama birçok resmi internetten aldım. Telif sıkıntı olur mu acaba ? Ne yapmalıyız bu durumda ? hiç resim kullanmayalım mı?

Geri