Yarın ki E-konferans saat kaçta?

Kodla Büyü

empatichuman

Site Gezgini
mrb arkadaşlar.Bugün ilçe milli eğitim müdürümüz van merkezde semineri aldı.Yarın ki seminer ilçede başlayacakmış.Acaba yarın ki seminer başlama saati mi değişti? bu konuda bir bilgisi olan var mI?

saat 10 da diye yazdılar konferans esnasında. Anlık değişimler oluyor tüm okul idarecileride saat 13:00 te katılacak mış bakan bey konuşma yapacakmış

arkadaşlar bizim okula bir sefer test için böyle bir yazı geldi test yayınına girdik sonra hiç bir daha bu konuda yazı gelmedi. e-konferans için belirlenen okullar mı var net olarak da bilgi bulamıyorum.

beterbocek' Alıntı:
arkadaşlar bizim okula bir sefer test için böyle bir yazı geldi test yayınına girdik sonra hiç bir daha bu konuda yazı gelmedi. e-konferans için belirlenen okullar mı var net olarak da bilgi bulamıyorum.

evet hocam belirlenen okullar ve moderatörler var.
aşağıdaki dosyada var hocam isimler.

Ekli dosyalar

• e-konferans-moderatorleri.rar
    55.6 KB · Görüntüleme: 166
bu e konferans görevlisi arkadaşlar kendi derslerine nasıl giriyorlar bu arada. bu görevlileri mebdeki memurlardan seçseler ya ne de olsa maaşlar aynı

poet' Alıntı:
bu e konferans görevlisi arkadaşlar kendi derslerine nasıl giriyorlar bu arada. bu görevlileri mebdeki memurlardan seçseler ya ne de olsa maaşlar aynı

hakan hocam derslere girdiğimiz yok. Bu hafta 30 saat dersim başa gidecek. Dersler boş geçiyor. Teknik anlamda yaptığımız bir şey de yok. Otur otur insanın canı sıkılıyor. Sistemin başından da ayrılamıyoruz.

figosde' Alıntı:
her okulda olmayacak sanırım ilçenin belirlediği okullara toplayacaklar heralde öğretmenleri,

sadece sınıf öğretmenlerini eğitime alacaklar diye okumuştum;
http://malkara.meb.gov.tr/index.php?opt ... 5:haberler

Milli Eğitimin belirlediği yaklaşık 900 salonda oturum yapılacak.

Şimdilik sınıf öğretmenlerine yönelik seminer ile ilgili resmi bir açıklama yok.

kelebeketkisi' Alıntı:
Bize gelen yazıda 12:30 yazıyor.
hangi yazı da ne için hocam.?

tüm idarecilerin katılacağı bakanın konuşması ile ilgili il ya da ilçeden ayrı bir yazı gelmiş olabilir size. oda 1'den önce herkes toparlansın diyedir. bizim ilçede 12 diye çıkmış telefon zinciri :D

ama maile şimdi baktım bakanlıktan bir yazı gelmemiş

hocam sabah şube müdürlerine olacak en geç 09.45'e kadar giriş yapılması gerekiyor..
öğlen saat 13.00'te tüm il,içe ve okul idarecilerine olacak,
öğlen saat 13.00 dedikleri için en geç sisteme 12.45 girilmesi gerekir diye düşünüyorum.

arkadaşlar şimdi okula tel zinciri geldi
13:00teki toplantı için dün okul müdür yardımcıları çağrılmıştı bugün onların gelmeyecekleri söylendi. sizin il ilçelerde böyle bir durum var mı yada nasıl bir durum sözkonusu. lütfen bilgi verir misiniz

e-konefarns sistemindeki yazı aşağıdaki gibidir.

Sayın Bakanımız 29.05.2012 salı günü saat 13.00 da tüm eğitim yöneticilerine (İl, ilçe ve okul yöneticileri) seslenecektir. Bu konuşmadan sonra programın normal akışı devam edecektir.

Bu bakımdan müdür yardımcılarının da seminere katılmaları gerekmektedir.

peki bu durumda benim ne yapmam gerekiyor. şube müdürü geldi. katılmayacaklar biz telefon zincirini çıkarttık dedi. imza listesnde müdür yardımcılarının isimlerini eklemiştim.

mrsduzcelee' Alıntı:
peki bu durumda benim ne yapmam gerekiyor. şube müdürü geldi. katılmayacaklar biz telefon zincirini çıkarttık dedi. imza listesnde müdür yardımcılarının isimlerini eklemiştim.

Hocam eğer moderatör isen seni ilgilendiren bir durum yok. Katılımcıları milli eğitim belirler. Sen sistemini kur. Gerisine karışma.

Müdür yardımcılarının listesini eklemiştim yazmışsın. Bize eğitimlerde verilen moderatörler sadece sistemi kurar. Listei milli eğtim hazırlar. Yoklamayı moderatör yapar, denildi.

Geri