Yaptığımız Robotik çalışmalar...

Kodla Büyü
Harika çalışmalar hocam. İnşallah bu sahip olduğunuz bilginin hakkı olanı alıyorsunuzdur.. Maddi anlamda ve manevi anlamda sizin gibi çalışkan üretken insanların kazanması gerekir, buna inanıyorum şahsen....

Tebrik ederim hocam, çok başarılı, emeği geçen herkesi alkışlıyorum.

Çok başarılı projeler emeğinize sağlık. Yapım süreciyle alakalı video veya dokümanınız var mı hocam.

Maşallah hocam emeklerinize sağlık. Bu vatan için harcanan her emek sahibinin elleri dert görmesin, rabbim zihninizi açsın. Bizede nasip olur inş.

Tebrikler hocam. Yapım aşamalarını da videoya çekip youtube ye koyarsanız faydalanırız biz de :)

maşallah hocam. çok beğendim hakikaten.
diğer çalışmaları da görmek isteriz

hocam tebrik ediyorum. gerçekten harika çalışmalar yapmışssınız.

Tebrikleriniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum arkadaşlar. Not soran arkadaşlar maalesef paylaşılacak tarzda bir not tutmadım. Ar-ge çalışmaları ve diğer projelerle ilgili videoları fırsat buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Çoğunda öğrencilerin yüzleri vs. olduğu için kendi özel kanalımdan bu tarz görüntüleri paylaşmayı uygun bulmuyorum.

Harika çalışmalar hocam. İnşallah bu sahip olduğunuz bilginin hakkı olanı alıyorsunuzdur.. Maddi anlamda ve manevi anlamda sizin gibi çalışkan üretken insanların kazanması gerekir, buna inanıyorum şahsen....
Bu işin maddi karşılığı Meb'de yok maalesef ancak manevi konularda belli bir saygınlığınız oluyor çevrede ister istemez. Köstek olunmasında fazlasında da gözümüz yok hocam. Sonuçta çocukluktan beri gelen hayal ettiğim robotları yapmaya çalışıyorum, bunları yaparken de istekli öğrencilerin ufuklarını açmak şimdilik bana yetiyor.

Geri