Yaptığım siteyi eleştirin...

Kodla Büyü
bil' Alıntı:
biraz hareketli nesneler olsaydı daha iyi olacaktı.
hareket eden herşey acemiliği temsil eder, görgüsüzlük olur

Öncelikle tebrikrer güzel çalışma emeğine sağlık.

Giriş sayfandaki karbon kısım sayfayı tamamen kaplasa daha güzel görünür bence yine aynı sayfada yukarıya yazdıklarını küçültüp alta koymalı ama resmin üzerine değil merak etme arama motoru oradada görür yazıyı daha sonra ise gölge kullanmışsın 3 boyut havası vermek için ama firma logosunuda 3 boyutlu hale getirmen gerekir tabi yazısnıda bayraklarıda küçült ki logonun önüne geçmesin birde bayraklara etiket eklersen insanlar üzerine geldiğinde ne amaca hizmet ettiğini anlarlar copright kısmının altına biraz boşluk atsan fena durmaz. Biraz çok oldu sanırım ama..

birde meta tag kodu eklersen arama motorlarında daha çabuk sonuç alırsın

bence güzel hocam işlevini yerine getirir bu site...tabi diğer arkadaşların dediklerine de katılmamak elde değil...intro da bir değişiklik şart bence... :idea:

ilk sayfa öyleymiş... güzel ama sıkıcı geldi hocam bana... markafoni mesela enertji veriyor. renkleri değiştirmelisin... ve kesinlikle ürünlerin arka fonu tek renk olmalı... üründen çok arka plan dikkat çekiyor ve rahatsız ediyor...

Teşekkür ederim.

azizerkut' Alıntı:
bil' Alıntı:
biraz hareketli nesneler olsaydı daha iyi olacaktı.
hareket eden herşey acemiliği temsil eder, görgüsüzlük olur

Öncelikle tebrikrer güzel çalışma emeğine sağlık.

Giriş sayfandaki karbon kısım sayfayı tamamen kaplasa daha güzel görünür bence yine aynı sayfada yukarıya yazdıklarını küçültüp alta koymalı ama resmin üzerine değil merak etme arama motoru oradada görür yazıyı daha sonra ise gölge kullanmışsın 3 boyut havası vermek için ama firma logosunuda 3 boyutlu hale getirmen gerekir tabi yazısnıda bayraklarıda küçült ki logonun önüne geçmesin birde bayraklara etiket eklersen insanlar üzerine geldiğinde ne amaca hizmet ettiğini anlarlar copright kısmının altına biraz boşluk atsan fena durmaz. Biraz çok oldu sanırım ama..

birde meta tag kodu eklersen arama motorlarında daha çabuk sonuç alırsın

Hocam hakkımızda iletişim insankaynakları vs bölümlerinde yazı tipleri, kalınlık, eğiklik vs farklı oraları düzeltin...

Diğeri zamanla dahada güzelleşir bu haliylede hoş olmuş ellerinize sağlık...

Kaymaları düzelttim şimdi asp.net ile yaptım siteyi ve fontu gömmeyi yapamadım aslında Adobe Caslon Pro Kullandım ama sizlerde sanırım Arial çıkıyor. Bu font gömme işini bilen varsa anlatırsa sevinirim...
s_kajmeran' Alıntı:
Hocam hakkımızda iletişim insankaynakları vs bölümlerinde yazı tipleri, kalınlık, eğiklik vs farklı oraları düzeltin...

Diğeri zamanla dahada güzelleşir bu haliylede hoş olmuş ellerinize sağlık...

site dinamik bir site... Resimleri firma sahipleri yüklüyor. Kendilerini daha önce bu konuda uyardım resimleri daha yakından çekin ve arka plan olmasın diye muhtemelen dileyeceklerdir... Teşekkür ederim.
ncc' Alıntı:
ilk sayfa öyleymiş... güzel ama sıkıcı geldi hocam bana... markafoni mesela enertji veriyor. renkleri değiştirmelisin... ve kesinlikle ürünlerin arka fonu tek renk olmalı... üründen çok arka plan dikkat çekiyor ve rahatsız ediyor...

Eskiden daha iyi site yapardın sanırım yaşlanmışsın. Sitenin çok klasik bir havası olmuş albenisi yok sana 10 üzerinden 3 veriyorum. :)

Geri