Yapılan sınavların değiştirilmesi hk.

Kodla Büyü

alanyah

Site Gezgini
Okulun müdürü bana sen 90lık öğrencilere 63 veremezsin dedi ve sınavları tekrar yap veya düzelt ama ne yap et düzelt dedi. Ne yapmalıyım?

hocam uslup aynen yazdığınız şekildeyse ben olsam hayatta tekrar sınav yapmam...

O 90 lık dediği öğrenci neye göre kime göre 90 lık mış acaba...

Ağzımı bozacam şimdi yaw....

Ah bana çatmaz ki böyleleri....

Ulan sana ne... git nereye şikayet edersen et.... Elinden geleni ardına koyma... İstersem -çocuk hakediyorsa- bırakırım bile....

alanyah' Alıntı:
Okulun müdürü bana sen 90lık öğrencilere 63 veremezsin dedi ve sınavları tekrar yap veya düzelt ama ne yap et düzelt dedi. Ne yapmalıyım?
"90lık öğrenciler" ifadesi ile "veya düzelt" ifadesinin konuşma sırasında kullanıldığı kesin bilgi mi? Bir öğretmen arkadaşınla birlikte müdürün odasında müdüre bu soruyu sorabilirsiniz. :idea:

hocam sınıfın %50 si geçer not almamışsa sınav tekrarlanır. onun haricinde tekrarlanmaz. ancak zatı muhteremin konuşmasına bir çeki düzen verilmeside şart.

talebini yazılı olarak bildirsin...Sonra ilçeye götür..Sözlü ifade bir anlam taşımaz..

hocalarım o kadar değil senin bu çocuklara kastın mı var bırak buradan da bir doktor çıksın dediler

Hocam banada aynısı söylendi halada söylenmeye devam ediyor çizgini bozma vicdanın rahatsa sakın bi daha yapma. Hormonlu nota çok alışmış bazı okullar. Geçen gün bi arkadaşın sınavını yaptım o kadar basit sorular sormuş ki inanamazsınız. İlkokul çocuğu rahatlıkla yapar yani nerde kaldı ölçme değerlendirme. sınava ne gerek bas yüzü geç o zaman

sancaktepe' Alıntı:
talebini yazılı olarak bildirsin...Sonra ilçeye götür..Sözlü ifade bir anlam taşımaz..

Aynen hocam, "hocam sınavı tekrarlayamam, benim yetkimde değil, ama isteğinizi yazılı olarak bildirirseniz yapabilirim" deyin. O anlar, çeker gider. :mrgreen:

yani hocalarım beni daha da haklı çıkarabilecek bir mevzuat istemiştim sizden eğer yoksa bu dediklerinizi uygularım tabi bir de adayım diye şantaj yapıyorlar

Müdürün arabasının 4 tekerini de çivilet. Yalnız dikkat et etrafta kamera şahit vs olmasın. Yeniletsin, bir iki güne bir kere daha çivilet. İşlemi gerektiği kadar tekrarla.

O zaman 90'lık bir öğrencinin ders çalışmasına gerek yoktur, diye bir sonuç çıkar buradan..

benim de bir öğrencim var diğer dersleri fena değil ama benim sınavdan 1 aldı, yazısını bile okuyamıyorum düşünün artık el yazısı çivi yazısından beter ama diğer derslerde nasıl yüksek not alıyor bilmiyorum. sanırım sınavlar hep test olarak yapıldığı için öğretmenleri görmüyor yazısını filan. öff valla ders seçmeliyken daha rahattı kafam :/

Geri