YANLIŞ ANLAŞILMA OLDU

Kodla Büyü

gokhan_helvaci

Aktif Üye
Arkadaşlar birkaç gündür alışverişte meydana gelen bir yanlış anlaşılma nedeniyle bir yazı yazmıştım. Benim yolladığım maillere cevap gelmemesi alışveriş yaptığım sitenin teknik sorunları yüzündenmiş. Herkesten özür diliyorum...

Re: GALİBA DOLANDIRILDIM

The Formator' Alıntı:
Saolasın hocam, insanın başına gelince bir anlık donukluk oluyor!.. Donakaldım... :? Ayrıca seti o kadar güzel anlatmışlar ki. Giden paraya değil de öyle birsetin olmadığına daha çok yanıyorum... :verymad:

ya bende idefixe 11 gün önce sipariş verdim hala kargoya verilmedi. maillerime de şikayetimle alakalı olmayan abuk subuk bir şeyler yazıyorlar. ben ne diyommm tamburam ne çalıyor misali. bunu bana 2. kez yapıyorlar. önceki siparişimi 15 günde göndermişlerdi. bende bir daha bu siteye kitap siparişi vermeyeceğim.

Geçmiş olsun. Hocam gerekli şikayetleri yapın bence çünkü bir çok insan bu siteden alışveriş yapıyor olabilir.

gokhan_helvaci' Alıntı:
The Formator' Alıntı:
Saolasın hocam, insanın başına gelince bir anlık donukluk oluyor!.. Donakaldım... :? Ayrıca seti o kadar güzel anlatmışlar ki. Giden paraya değil de öyle birsetin olmadığına daha çok yanıyorum... :verymad:
Hocam, öncelikler geçmiş oldun. Kredi kartı ödemesini iptal ettirin, durumu bilfirin bankaya.

Geçmiş olsun hocam.İnşallah bir hata vardır artniyet olmasında.. Aramaya devam edin mail atın dönüş yapılır belki.. Youtube kanalları varmış galiba bi inceleyin..

gokhan_helvaci' Alıntı:
Arkadaşlar http://theakademi.com/ adresinden üç gün önce set sipariş ettim, siparişi verene kadar maillerime düzenli cevap alıyordum. Siparişi verdim kredi kartıyla ödemeyi yaptım, üç gündür ses seda yok, ayrıca telefonları kapalı. Maillerime cevap alamıyorum. Haberiniz olsun, siz düşmeyin...
siteyi inceledim. çok sağlam görünüyor. site hakkında ve kitabın yazarı hakkında nette o kadar güzel reklamlar var ki.... şaşırdım.

kandırıldığını düşünüyorsan bankayı ara ve satışı iptal etter, tüketici hakları mahkemesine başvur.. zaman kaybetme...

ya bende idefixe 11 gün önce sipariş verdim hala kargoya verilmedi. maillerime de şikayetimle alakalı olmayan abuk subuk bir şeyler yazıyorlar. ben ne diyommm tamburam ne çalıyor misali. bunu bana 2. kez yapıyorlar. önceki siparişimi 15 günde göndermişlerdi. bende bir daha bu siteye kitap siparişi vermeyeceğim.

d&r dan şaşmam kitap için...son siparişin hızına şaşırdım..2 günde geldi...

denizlerb' Alıntı:
gokhan_helvaci' Alıntı:
Arkadaşlar http://theakademi.com/ adresinden üç gün önce set sipariş ettim, siparişi verene kadar maillerime düzenli cevap alıyordum. Siparişi verdim kredi kartıyla ödemeyi yaptım, üç gündür ses seda yok, ayrıca telefonları kapalı. Maillerime cevap alamıyorum. Haberiniz olsun, siz düşmeyin...
siteyi inceledim. çok sağlam görünüyor. site hakkında ve kitabın yazarı hakkında nette o kadar güzel reklamlar var ki.... şaşırdım.
Hocam ben de inceledim, hem de uzun uzun. Haklısın, çok sağlam görünüyor. Yanlış anlaşılma oldu...

sheva' Alıntı:
Geçmiş olsun hocam.İnşallah bir hata vardır artniyet olmasında.. Aramaya devam edin mail atın dönüş yapılır belki.. Youtube kanalları varmış galiba bi inceleyin..
Yanlış anlaşılma oldu...

erfatm' Alıntı:
gokhan_helvaci' Alıntı:
The Formator' Alıntı:
Hocam, öncelikler geçmiş oldun. Kredi kartı ödemesini iptal ettirin, durumu bilfirin bankaya.
Hocam durumu bankaya bildirdim. Kredi kartını kapattırdım... Ama yanlış anlaşılma oldu...

ozcanar' Alıntı:

d&r dan şaşmam kitap için...son siparişin hızına şaşırdım..2 günde geldi...
Hocam bu sefer de aksilik bana rastladı. 3 gündür bir siparişlerimden birini bile tedarik edemediler.

gokhan_helvaci' Alıntı:
erfatm' Alıntı:
gokhan_helvaci' Alıntı:
The Formator' Alıntı:
Hocam durumu bankaya bildirdim. Kredi kartını kapattırdım. Bankanın genel merkez fax numarasını da aldım. Firma tarafından durumun yarına kadar düzeltilmemesi halinde de banka genel merkezine fax çekeceğim. Ödemeyi yaptığımı ve ürünün elme geçmediğini bildireceğim...
İnşallah dediğiniz gibi dolandırılmamış olun. Tekrar geçmiş olsun.

sayın hocam ben o siteden daha önce alışveriş yaptım bended eğitim cd leri aldım. Bence hemen sıkıntı yapma oradaki kişşiler çok ilgili ve alakalılar ben bir kaç defa görüştüm adamlar sağlam iş yapıyorlar ben çoğu zaman online yardım kısmından bile anında yardım aldım. Dediğim gibi problem çıkacağını sanmıyorum. Yine de tabi %100 emin değilim ama benim alışverişimded hiç bir sıkıntı olmadı.

cefecan' Alıntı:
sayın hocam ben o siteden daha önce alışveriş yaptım bended eğitim cd leri aldım. Bence hemen sıkıntı yapma oradaki kişşiler çok ilgili ve alakalılar ben bir kaç defa görüştüm adamlar sağlam iş yapıyorlar ben çoğu zaman online yardım kısmından bile anında yardım aldım. Dediğim gibi problem çıkacağını sanmıyorum. Yine de tabi %100 emin değilim ama benim alışverişimded hiç bir sıkıntı olmadı.
Hocam sağolasın, yüreğime su serptin. Parası için değil de setleri öyle bir anlatmışlar ki, "ya böyle bir set yoksa" diye kaygılanıyordum... Zaten öğle vaktinde mail gelmiş, yoğunluktan dolayı dönememişler.

hiç de dolandırıcı bir siteye benzemiyor. Bence siz yanılıyorsunuz hocam.

mystreous' Alıntı:
hiç de dolandırıcı bir siteye benzemiyor. Bence siz yanılıyorsunuz hocam.
İnşallah yanılıyorumdur hocam!.. Öyle olursa teşekkür mesajı yazarım... Ayrıca reklamını da yaparım.

kitapsec.com da çok kazık bir firma benim kitaplarımı sürekli eksik gönderdiler sakın bu siteden alışveriş yapmayın

Sorun olmaz merak etme. Ergeç gelir o setler. 3-5 kuruş para için böyle bir dolandırıcılık yolu seçmezler. Heleki ürün teslim etmeden bunu yapmak cesaret ister. He dolandırıcılık yapacak olsa ne yapar. Sana kullanılmış bir ürünü satar falan filan.

ben de bu siteden daha önce alışveriş yaptım...herhangi bir sıkıntı yaşanmadı...çalışanlar gayet özverili ve sağlam bir site idi bana göre...siz böyle yazınca gerçekten şaşırdım...

Bülent Abi'nin bana yolladığı maili size -izni olursa- yazacağım arkadaşlar... Tamamen yanlış anlaşılma... :( Herkesten özür diliyorum...

Bülent bey ve ekibi gayet öz verili ve piyasada bu işi en iyi yapan the akademi bence.

ilk mesajı düzenleyince sitenin adı da gitti. bari sitenin adresi kalsaydı da biz de faydalansaydık

Geri