yanlış kayıt

Kodla Büyü

uysalhalil33

Seçkin Üye
Seçkin Üye
geçende bir veli geldi okula idarecielr genelde okulda olamz bizim. zaten köy okulu kim kime dumduma. ben tam idareciyim okulun her iş benden sorulur . herneyse. veli öğrencinin kimliğini uzattı ve bu öğrenci bu okudal okuyacak dedi bende tamam dedim. hangi sınıf dedim ana sınıfı dedi
bende hiç birşey yok gibi aldım ana sınıfına kesin kaydını aldım çocuğun. evet hata bende sormadan etmeden . her neyse sonra anladımki adam nakil yapmamı iştemiş
lafın kısası çocuk hem bska okulda hem bizde kesin kayıtlı silemye çalıştım silemedimde şimdi o çocuğu sadece bizim okulda nasıl gösteririz e okul sorunalrına nasıl çözüm buluruz yrdım ederseniz sevininrim

müd. yard. bilgilendir o yırtınsın hocam,hiç uğraşma bence. "ben yaptım oldu" çık işin içinden

yaaa adam okula uğrasa tamamda söyledim geçende elini salladı gitti şimdi burada benim yüzümden bir veli ve öğrenci madur oluyor ,

Hocam mağdur olmaz. İlçedeki Mebbis yöneticisini arayacaksınız onlar kaydı iptal edecekler. Daha sonra o öğrenciyi diğer okuldan nakil isteyeceksiniz.GErçi sene sonu ne nakliyse bu.

Çözüm budur. Veya sizde kaydı kalacak. Diğer okul naklini silecek. Yani il veya ilçe e-koul yöneticisini arayacaksınız.

Geri