Yangın Tahliye Planı

Kodla Büyü
Z

zeykum

Misafir
Merhaba arkadaşlar. BTR olduğum lisede acil durum ve tahliye planı yapmam istendi. fakat çok ayrıntılı isteniyor. visio programında yapan varsa örneğini gönderebilir misiniz?
Teşekkürler

hocam word'de yapmışlardı;
buyrun değiştirin kullanın

Ekli dosyalar

• 1. KAT YENİ.rar
    16.7 KB · Görüntüleme: 303
ilginize teşekkür ederim hocam ama böyle istenmiyor. ya visio ya corel programında hazırlanmış ayrıntılı istiyorlar

Merhaba arkadaşlar. BTR olduğum lisede acil durum ve tahliye planı yapmam istendi. fakat çok ayrıntılı isteniyor. visio programında yapan varsa örneğini gönderebilir misiniz?
Teşekkürler
Hocam öncelikle zorla mı yaptırıyorlar yoksa gönüllü mü yapacaksınız? (BTR görevi değil sonuçta). İkincisi her okulun her binanın her katın istediğiniz formatta acil tahliye planı farklı olur (her okulun kat planı krokisi vs. farklıdır yani) Başka bir kuruma ait var olan üzerinden tekrar düzenlemeye çalışmak yeniden yapmaktan daha zordur diye düşünüyorum. Kolay gelsin iyi çalışmalar...

Bende excelde yaptım. Biraz ayrıntılı bakın isterseniz :)

Ekli dosyalar

• TAHLİYE PLANI.rar
    31.7 KB · Görüntüleme: 260
zorlama yok ama yapabilirsem yapmaya çalışacağım. o zaman ben sıfırdan çizim yapmayı deneyeyeim

bizden bu resimdeki gibi istendi hocalarım

Ekli dosyalar

• 21415014243_88c639e1f8_b.jpg
    21415014243_88c639e1f8_b.jpg
    294.6 KB · Görüntüleme: 344
edraw max ile yaptım hocam tavsiye ederim 30 gün trial versiyonu var

Ekli dosyalar

• 2.KAT.jpg
    2.KAT.jpg
    142.4 KB · Görüntüleme: 273
  • 1.KAT.jpg
    1.KAT.jpg
    143.5 KB · Görüntüleme: 226
Hocam el çizimi varsa arka plana at. Hatta bunun üzerinden visio ile duvar vs çizmesi kolay. Okulların da Her kat hemen hemen aynı. İnternete aramak yerine yapsan inan 1 saatini alır. Sonra bu resmi de at üzerine senin çizimleri ekle olsun bitsin

hocam çizim programınızı buraya da ekler misiniz? Bir de o yön ,elektirk panosu, çıkış sembolleri gibi simgeleri resim olarak eklesek olur mu?

Eklerim hocam neden olmasın visioda var osemboller lavabo wc masa bt vs hepsi
Dosyamı eklerim hocam visio zaten büyük fiber yok hayatta ekleyemem meb panele bile maalesef cebi kullanıyoz Allahtan telekomun. Beleşi çok bu aralar

Saygı değer arkadaşlar, konu açılmışken banada şu yangın ,tahliye ,çıkış ,giriş, işaret sembolleri,ikonları lazım,kopyala yapıştır özelliği olsun,word stratejik plana yapıştırmamız gerekiyor, gönderen ilgilenen olursa sevinirim selamlar.

Bulduğum vektörel çizimler kes yapıştır yapamıyorum ,kolay copy yapıştır arıyorum.

Benim resim ve psdler burdv

Ekli dosyalar

• TAHLİYE.jpg
    TAHLİYE.jpg
    259.9 KB · Görüntüleme: 128
  • işgüv.rar
    15.8 MB · Görüntüleme: 105
Geri