Yalova İDO yakınında Otopark?

Kodla Büyü

subversaa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Haftasonu bir gün 4-5 saatliğine İstanbul'da işim var. Yalova İDO'ya kadar araçla gelip Pendik'e geçeceğim ve geri döneceğim. Yalova İDO yakınlarında araç için otopark mevcut mudur arkadaşlar? Eşim ve çocuğum da var o yüzden çok uzak olmayan seçenekler daha iyi olur. Yada İskeleye yakın mahallede sokak araları müsait oluyor mu?

Hocam 4-5 dakikalık yürüme mesafesinde otopark var. Ayrıca ido iskelesinin karşısında kapalı pazar var, pazarın üst katıda otopark olarak kullanılıyor.Ben çok bıraktım aracımı oralara.Eşiniz ve çocuğunuz sizi iskelede beklerken siz aracı otoparka rahatça bırakıp gelebilirsiniz.

yalova da otoparklar biraz pahalı. katlı otoparkın ücretini bilmiyorum ama marinadaki ve balıkçıların oradaki yer biraz pahalı. katlı otoparkın ücretlerine bir bakın. ara sokaklar yalova da biraz sıkıntı. çünkü hem dar hem de trafiği fazla. ido ya yakın olsun dediğiniz için çok yakınlarda yer bulamayabilirsiniz. eğer ki eşyanız çok değil ise biraz aralı koyup ido ya yürüyün. idonun hemen çaprazıma katlı otoparkın yanına bi avm yaptılar. oranın otoparkı var mı bilmiyorum. bi sorun.

araçla bilet alınan yerin sağ tarafında bir alan var. erken saatte istanbula giderken hep oraya bırakıyordum. bir ara zincirle kapatmışlardı orayı ama geçen haftalarda tekrar araçların oraya bırakıldığını gördüm. istanbuldan dönünce, feribottan iner inmez araca binebiliyorsun. ücretsiz ama güvenlimidir dersen bişe diyemem. benim başıma birşey gelmedi. hatta 2 gün bıraktığım zamanda oldu.
sabah erken saatlerde giderseniz yer oluyo. ama ilerleyen vakitlerde yer bulamazsınız.
ücretli otopark yolun karşısında orasıda tercih edilebilir tabi, daha güvenli olur hem.

Geri