Yalova çınarcık hemle ilgili sorularım var.

Kodla Büyü

mebbis

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar nasipse bu ay sonunda yalova çınarcık hemde kursa katılacağım. Bazı sorularım var
1. Araba ile gittiğimde ailemle kurs sonraları gezecek yerler varmı.
2. Konaklama nasıl imkanlar ve kalite
3. Kurs 2 gibi bitse istanbul ve bursayı gezebilirliyim sizce.
4. Mekan olarak eşim ve çocuk sıkılmadan zaman geçirebilirmi.

hocam orası çınarcığa 40 dk felan suruyor 2010 da gittim en son, yollarda pek iyi değildi, su an nasıl bilemiyorum, sessiz sakin kafa dinlenecek bir yer.

1. her gün gezme sansınız olmaz ancak haftasonu gezebilirsiniz.
2. konaklama ve imkanlar fena değildi
3. bence gezemezsiniz, sadece esenköy civarını gezebilirsiniz.
4. 5-6 sene once pek fazla bir imkan yoktu!

23-27 Mayıs arası bende Yalova'da olacağım. Kıyafet serbest mi acaba ? Daha önce giden arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Serbest değilse ona göre hazırlıklı olalım.

Hocam artık kıyafeti takan kimse yok. Sen git bize bilgi ver. Eşimle gelinecek yermi değilmi sana zahmet

hocam esenköy yalovaya 40 KM YOL KÖTÜ.
HAFTA İÇİ YALOVA TURU YAPTIRIYORLAR.GÜZEL YERLER VAR.
imkanlar ,yemekler,kalıcak yer güzel.
ailenle gidilir.
hafta sonuda feribotla istanbula geçersin
yada kurs başlamadan erken git cumartesiden falan direk esenköyden feribotla fatihe geçersin

Arkadaşlar bende istanbuldan katılacağım bu seminere ve arabamla gidecem. Başka istanbuldan katılan arkadaş var mı acaba?

akif_van' Alıntı:
Arkadaşlar bende istanbuldan katılacağım bu seminere ve arabamla gidecem. Başka istanbuldan katılan arkadaş var mı acaba?
Bahsettiğiniz 30 Mayıs - 3 Haziran ESY eğitimi ise bende büyük ihtimalle katılıyorum hocam. İstanbuldan geçecem Yalovaya.

Hocam kurstayım. Ailesi ile gelenler var. Tavsiye edebilirim. Odalar güzel, yemekleri güzel. Yalnız eğitimler biraz uzun sürebiliyor. Eşiniz o arada sıkılabilir.

Eğitimden pek fırsat kalmıyor gezmek için ama yine de güzel sakin ve huzurlu bir yer.
Tesis biraz bakımsız odalardaki mobilyalar eski ama temizlik,yemekler güzel

eğer esenköy hizmetiçi eğitim enstitüsü ise güzel yerdir. günlük ev kiralama olanağız ya da enstitüde kalma olanağınız var. esenköy-çıkarcık arası yaklaşık 20 dk ama yol kötü. çınarcıktan sonra düzeliyor. esenköyde kurs alacaksanız eğer ikizler emlak (burç akan) kesinlikle uzak durun. adam sadece alacağı paraya bakıyor.

Geri