Ya Arkadaşlar Kafayı Yemek Üzereyim!

Kodla Büyü

barthez

Süper Üye
Süper Üye
Akıl sağlığımdan şüphelenmeye başladım iyice. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum bu belirsizlikler ortamında 14 saat dersim olan yerde norm fazlasıyım ama tayin iste denen yerlerde en fazla 9 saat ders var ve bu duruma zümremiz çok bi şey yapmıyor. Utanıyorum bazen Bu zümreyi paylaştığım için sizlerle... Şu bizim başımıza gelen başka branşların başına gelseydi yer yerinden oynardı. Neden bu kadar pısırıksınız. Neden sorgulamaktan korkuyorsunuz. Şunu anlıyorum sizlerle bişey olmaz sanırım. Kusura bakmayın çok doluyum çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk..

Beni şutladıkları sırada okulda 10 saat ders vardı şimdi 6 saat ders var norm vermişler. :verymad:

Hocam sıkıntı yaşamayan BT Öğretmeni kaldı mı bilmiyorum. Bu seneyi harcadılar. Eğer gelecek seneye sıkıntılar bizleri tatmin edecek şekilde mevzuatlarla çözülmesse işler iyice çığrından çıkacak. Bireysel çabalamalarla aslında epey yere sesimiz duyuldu. Sıkıntının bir çok kişi farkında. Adana 'da formatörlerin toplantısında toplu bir patlayış yaşandı ve notlar alınıp üst birimlere iletileceği il formatörü tarafından söylendi. İlgili şube müdürü de toplantıdaydı ve onda da farkındalık oluştu, ve bu bir çok yerde oluşmuştur. Hiç bir cazibesi olmayan formatörlük görevinin zorla verilip lutfedilmiş gibi davranılması bardakları taşırdı. Durum sizin düşündüğünüz gibi herkes tarafından kabullenilmiş, sorgulanmıyor değil. Aksine her platformda dile getiriliyor.

Geri