xp perfekt netop kontrol olmuyor Çözdüm

Kodla Büyü

06Davut

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
win 10 yülkledim labdaki bilgisayarlara sonra baktım 30 dk ya biri hata veriyor yeniden başlıyor sonra yeniden başlamayanlar oluyordu kızdım
hepsine xp perfekt yükledim. 245 mb süper hızlı oldular ama netop school ile ekranımı yansıtamıyorum olmuyor onların ekranı ele alıyorum bazıları da ilk açılışta netop devreye girmiyor anlamadım gitti

acaba hangi bileşeni tekrar yüklemeliyim ki düzelsin. ?

http://perfectxpblogspot.tr.gg/PERFECT-XP-SP3+-LITE-V2-EDITION.htm

Çözüm ağ bağlantılarına bakarken farkettim Güvenllik duvarı engelliyormuş

Re: xp perfekt netop kontrol olmuyor

xp xp perfect karma labda netsupport kullanıyorum öğrtm pc de aynı (ziraat bankası gönderdi sağolsun)
ufak tefek sorunlar harici gayet iyi çalışıyor tavsiye ederim

teşekkürler ama net support güzel gelmedi win10 onu kapatamıyordu xp de de sorun olmasın diye. olmadı onu yüklerim.

bunlardan biri eksik gibi geliyor tekrar yükleyerek deneme yapacağım.

Silinen Bileşenler
Kod:
[Components]
;# Ağ #
Comtrol Test Terminal Program
FrontPage Uzantıları
H323 MSP
Iletişim Araçları
Internet Information Servisi (IIS)
IP Konferansı
Netmeeting
Netware Ağları için Istemci
P2P [Peer-to-Peer]
Vektör Grafik Yorumlama (VML)
Web Klasörleri
Windows Anında Mesajlaşma [Messenger]
;# Çoklu Ortam #
AOL ART Image Format Desteği
Eski CDPlayer ve Ses Kaydedicisi
Fare Işaretçileri
MIDI ses desteği
Ortam Merkezi [Media Center]
Ses Tanıma Desteği

sanırsam buldum yarın bunları yükleyeceğim okulda bakalım olacak mı.

Network DDE

ATM ; Eşzamanlı olmayan Transfer Modu (Asynchronous Transfer Mode) kelimelerinin kısaltılmışı. Belli boyuttaki paketler ya da hücrelerle veri transferine dayanan bir network teknolojisi. ATM ile kullanılan hücre daha eski teknolojilerde kullanılanlara göre nispeten daha küçük birimlerdir. Küçük ve sabit hücre boyutları ATM ekipmanının aynı network üzerinden video, ses ve veri geçirmesine olanak sağlar.

06Davut' Alıntı:
sanırsam buldum yarın bunları yükleyeceğim okulda bakalım olacak mı.

Network DDE

ATM ; Eşzamanlı olmayan Transfer Modu (Asynchronous Transfer Mode) kelimelerinin kısaltılmışı. Belli boyuttaki paketler ya da hücrelerle veri transferine dayanan bir network teknolojisi. ATM ile kullanılan hücre daha eski teknolojilerde kullanılanlara göre nispeten daha küçük birimlerdir. Küçük ve sabit hücre boyutları ATM ekipmanının aynı network üzerinden video, ses ve veri geçirmesine olanak sağlar.

hocam elinizdeki tam olarak verdiğiniz adresteki sürüm mü? İlgili sitedeki linklerin tamamı ölü maalesef.

Elinizdekisürümü bir yere upload edebilirseniz çok sevinirim. Benim de Lab için hızlı ve stabil çalışan bir sürüme ihtiyacım var.

girdap08' Alıntı:
hocam elinizdeki tam olarak verdiğiniz adresteki sürüm mü? İlgili sitedeki linklerin tamamı ölü maalesef.

Elinizdekisürümü bir yere upload edebilirseniz çok sevinirim. Benim de Lab için hızlı ve stabil çalışan bir sürüme ihtiyacım var.

https://drive.google.com/file/d/0B68lwIaF9rDZeEFtenRoS09tNEk/view?usp=sharing sorunsuz ve hızlı çalışıyor o siteyi yüklediğim xp yi göstermek için eklemiştim

Geri