xp kullanıcı hesabına ulaşma

Kodla Büyü

idogan

Site Gezgini
selamlar, arkadaşlar hp laptopta xp işletim sistemim çöktü. Çok önemli bilgilerim vardı. Format atmak istemiyorum. eski sisteme dokunmadanyeni bir işletim sistemi yükledim fakat eski sistemde C:\documents of settings\kullanıcı hesabıma girip masaüstündeki verilerime ulaşmaya çalışıyorum ama erişim engelli yazıyo. Ordaki verileri nasıl kurtarabilirim?

acronis ile image al
sonra image dosyasını çift tıkla aç.
dosyalar kabak gibi karşında görünür.

Dostum verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim. Söylediklerini denedim. Fakat aldığım imajı çift tıklayarak açmak istediğimde uygun program olmadığını gördüm.Yani imaj .tib uzantılı olduğu için windowsta nasıl açaçağız onu?

hp laptoplarda kurtarma bölümü vardır. Oradan sistem kurtarma yaparsan sistemindeki belge ve programlar silinmeden sistemi üzerine kurar.

xp çöktü derken guvenli modda da mı açılmıyor? veya xp nin kurtarma panelini bi dene istersen, işe yarayabilir. ya da hard diski notebookdan çıkarma sansın varsa en rahatı o olur.

arkadaşlar Hp pavilon. güvenli modda da açılmıyor. Kurtarma bölümünü çalıştırdığımız zaman tamamen formatlanır. Ben 2. bir işletim sistemi yükledim onun üzerinden bilgilere ulaşabiliytorum. fakat eski kullanıcı girişime erişim engelli yazıyo. Zannederimki işletim sistemi obölümü koruma altına almış. Diğer bilgilerin tamamına ulaşabiliyorum. Dos ortamındada denedim ordanda ulaşamıyorum.

arkadaşlar sorunu çözdüm. Belki bi gün sizede lazım olur. Pardus işletim sistemini yükledim dosyalar orda sorunsuz bi şekilde çıktı ve harici diskime yedekliyorum. Bu arada pardus 2007 gerçekten harika windowsa rakip olabilecek seviyede öneririm görmenizde fayda var

Geri