Xoops Gönül Dostu Arıyor!

Kodla Büyü

omerbilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Xoopsla tanışmam 5 yıldan fazla oluyor. Ozamanlar hocalarımız çok meşguldüler sorularımızın cevaplarını birkaç gün sonra alıyorduk. Şimdi Xoops-Tr.com Ekibi olarak en acemisine bile saygıyla cevaplar verip takıldıkları yerlerde msnden hatta cep telefonundan bile destek veriyoruz.

Amacımız Xoopsun gereken değeri görmesi ve Türkiyede daha çok kişi tarafından kullanılması.

Xoops İçin Neler Yapılabilir?
1- İngilizcesi iyi olan arkadaşlar ingilizce modüllerin çevirisini yapabilirler
2- Photoshop ve dreamveaver programlarında iyi olan arkadaşlar tema çalışmasında bulunabilirler
3- Php ve Mysql Bilgisi iyi olan arkadaşlar modül yazabilir, düzenleyebilirler.
4- Bunlardan hiç birini yapamam diyenler belki fikir üretebilirler.
.
.
.

Hazırcı bir toplum olduğumuz gerçek. Herkes hazır olanı alıp kullanmayı ardından bir teşekkürü bile çok görerek çekip gidebiliyor. Biz bunlardan gocunmuyoruz. Biz elimizden geldiğince faydalı birşeyler yapmaya çalışıyoruz.

Xoops camiası bir gönül camiasıdır. Gönlü olan gelir faydası olur veya olmaz bu çok önemli değildir. Bizim faydamız oluyorsa ne mutlu bizlere...

Saygılarımla...

Hacamat (Ömer Bilgin)

Hocam bir ara xoops kullanmış ve çok da sevmiştim.
Ama neden sonra joomla ve drupal in çok gerisinde kaldığı izlenimine kapıldım.
xoops'tan koptum.
xoops projesinin bittiğini sanıyordum.
Sizlere başarılar dilerim.

Yok hocam bitermi ya :) Xoops 2.5 i bekliyoruz biz çok daha güzel olacak hatta test sürümü çıkmış link vereyim bi konu açıpta

Xoops güvenlik açığı bir çok CMS sisteme göre az hatta yok denilebilecek bir sistemdir. Bu nedenle de ilgilenenlerin sayısında hergeçen gün artış olmaktadır.

Geri