xml+flash manşet haber

Kodla Büyü

geceyolcusu2002

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar kim nasıl bilmiyorum ama xml den resim ve başlıkları çekiyor ama bir türlü resimleri link veremedim. yapan kişi galeri şeklinde yapmış ben onu haber sistemine çevirmeye çalıştım olmadı. bilenler yardımcı olabilir mi?

Ekli dosyalar

• manset.rar
    183.4 KB · Görüntüleme: 3,932
Re: xml+flash manşet haber yardım acil

shift delete deki haber bandı bu. ordan bi çekmeye çalış.

hocam gönderiyorum kullan burda sitenin ortasına iframe kullan iframin src 'ne gönderdiğim dosyadan indexsi çağır sitenin ortasına açılır .daha sonra resim klasörünün içerisinden resimleri kendi resimlerinle değiştir xml den de nasıl haber eklemek istiytorsan onu yaz kolay gelsin

ozvatan' Alıntı:
hocam gönderiyorum kullan burda sitenin ortasına iframe kullan iframin src 'ne gönderdiğim dosyadan indexsi çağır sitenin ortasına açılır .daha sonra resim klasörünün içerisinden resimleri kendi resimlerinle değiştir xml den de nasıl haber eklemek istiytorsan onu yaz kolay gelsin

Ekli dosyalar

• xml.rar
    67 bayt · Görüntüleme: 1,495

Haber bandı içindeki swf dosyasındaki üstteki okul adının değiştirebilmemiz için fla sına ihtiyaç var sanırım, yada okul adını nasıl değiştirebilirim, teşekkürler...

slmlar bu haber scriptinin flasını varmı yollayan arkadaş ilgilenirmi okul adını nasıl değiştircez tşkler

evet arkadaşlar okul ismini değiştirmek için flasını da gönderebilir misiniz

arkadaşlar fla sıyla birlikte gönderiyorum hepsi içinde okul adını değiştrmek için fla yı aç üzerine birkaç kez tıkla o zaten değiştirme moduna girer o zaman değiştirirsin yok olmadı dersen okulun ismini bana gönder ben yapıp sana gönderirim adres canatan38@gmail.com ayrıca murat hocam site için yorumlarına teşekkür ederim
http://www.mncetinkaya.meb.k12.tr

Ekli dosyalar

• xml.rar
    298.3 KB · Görüntüleme: 2,184

arkadaşlar ben fla içindeki okul ismini değiştirdim. ama hala eski isimle çıkıyor acaba unuttuğum bir şey mi var.

teşekkurler hocam filmi dışarı aktar diyince oldu...

hocam bu haber scripti nin başlığını değiştirdim fakat tarih ve saat kısmı sol alt köşede çıkmıyor.yardımcı olurmusunuz arkadaşlar?

arkadaşlar yok mu şu gecede bana yardım edecek flashtan anlayan bir arkadaş

bozo' Alıntı:

dostum üzerinde çalıştım ve sonunda yaptım
güle güle kullanın
link ekleme işlemini yaptım

Ekli dosyalar

• manset.rar
    188.9 KB · Görüntüleme: 1,485

volkankey' Alıntı:
bozo' Alıntı:

dostum üzerinde çalıştım ve sonunda yaptım
güle güle kullanın
link ekleme işlemini yaptım
Volkan hocam, manşet haberlerin belli bir zaman diliminde otomatik değişmesini sağlayabilir miyiz. Burda manuel değişiyor mousle gelince ancak değişiyor.

2 gündür siteye bakıyorum ama kullanışlı ve tam çalışan bir haber bandı bulamadım. Arkadaşlar elinizde varsa paylaşabilir misiniz ? Resimli otomatik değişen link verebileceğimiz bir haber bandı ?

volkan hocam linkler çalışmıyo. ben mi beceremedim acaba? bi yardımcı olursanız çok sevinicem. şimdiden teşekkür ederim çok...

Geri