Xiaomi Mi 5s Plus (64 GB) mı, Huawei P10 lite mı?

Kodla Büyü

ybilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
kullanan arkadaşlardan yorum isiyorum.
Xiaomi Mi 5s Plus (64 GB) migrosta 1399 tl
Huawei P10 lite nette 1500 tl civarında hangisini almam daha iyi olur arkadaşlar.

Xiaomi Mi5 Prime kullanıyorum. oldukça memnunun bir problem yaşamadım. Bütçenizi bilmiyorum ama Mi 6 yı alabilecek bir bütçeniz varsa değerlendirmenizi tavsiye ederim.

P10 lite ilk bir ay ücretsiz ekran değişimi var. ( kullanıcı hatası dahil) ben düşürdüm 6 gün içerisinde ekran ve anakart değişti ve ücret talep edilmedi

xiaomi mi5s plus aldım 1 hafta önce. gittigidiyordan delta servis garantili. önceki telefonum lg g3 dü. şuan için sonderece memnunum ısınma donma vb. sorun yaşamadım.

Bir senedir mi5s plus kullaniyorum. Hicbir sıkıntısını gormedim. Çok memnunum. Tavsiye ederim. Diger telefonu bilmiyorum.

Yazılım olarak Şaomi'nin, teknik servis/ garanti olarak Huawei nin üstüne firma yok bence. (Mi 5 kullanıcısıyım)

Eşim için aynı iki telefon arasında kalıp xiomi yi seçmiştim. Telefon gerçekten güzel ve sağlam.

ben kullanıyorum. 1000 kere telefon alsam yine 5s plus xiaomi. aşırı memnunum. site desteği çok fazla . her hafta güncelleme gelmesi ne kadar destekli olduğunun kanıtı

Geri