Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

XEROR TARAYICI

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında hemawaz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. hemawaz

hemawaz Site Gezgini

Slm arkadaşlar,bi konuda yardımınıza ihtiyacım var.Labta xeror marka bi tarayıcı var ilk zamanlarda kullanıyordum.Ama bil. format atıkktan sonra driver yüklemeye başlar başlamaz,bi uyarı veriyor,bağlantılarla ilgili sanırım,sonra yüklüyor.Ama çalıştırdığım da 'not found hardware' diyoo.Bağlantılarını kontrol ettim bi eksik gözükmüyoo neden kaynaklanıyor olabilir.

2. adiyif

adiyif Seçkin Üye Seçkin Üye

1*usb tanıtınız
    2*usb kanalı degıstırıp baska bır porta takınız
    3* drıverı yanlıs uygun drıverı netten bulunuz

3. taylansel80

taylansel80 Üye

hocam tarayıcıyı kurmaya başlamadan önce bilg. bağlamayın o zaten gerektiğinde kurulum sırasında bağlamanız konusunda uyarı verecektir. eğer kurulumu böyle yaptıysanız ozaman ABBY Fine Reader prog. eksik demektir.bende böyle bir sorunla karşılaşmıştım böyle yapınca çözüme ulaştım

4. şebocum

şebocum Site Gezgini

bizim tarayıcıda yapıyo arada onu ben fişini çıkarıyom bağlantısını çıkarıp takıyorum ondan sonra görüyo bunu yalnız 2-3 defa yapıyorum

5. hemawaz

hemawaz Site Gezgini

taylansel80 hocam sanırım sizin sölediğiniz sorun çünküü bağlantılarını çıkarıp denemiştim.Şimdi driverımı yenilemek gerekiyo :?:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal