www.hizliyaz.com

Kodla Büyü

astalavista23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu site çocukların birbirleriyle 10 parmak yarışabileceği çok güzel bir yer. İsminizi yazın . Menüden Meydan Oku deyin Başlayın.

hizliyaz çok güzel de, diğer kullanıcılar kulvarda ilerlerken, biz yazdığımız hakde ilerlemiyoruz. Tüm sınıf birbiriyle yarışsa(sadece 5 kullanıcı falan oluyor) çok iyi olurdu.

Çocuklar da seviyor hiziyaz.com'u. Tabi derste benim hızlı yazışıma ağızları açık bakıyolar :) Lakin bazen öyle denk geliyor ki jet gibi yazanlarla aynı yarışta olduğumda öğrencilere rezil olmamak için yeniden meydan oku diyorum :mrgreen: Dişime göre rakiplerle iyi oluyor :mrgreen: Özellikle çocuklarla yarışmak çok zevkli. "Hoooaaaa Hocaaam koşuyosunuz resmen!" tepkilerinden destek alıp havamı basıyorum. :sleep:

Dakikada 200 kelime yazanlar var listede, ben 35-40 aralığına çıkabiliyorum ancak...

forumdas' Alıntı:
hizliyaz çok güzel de, diğer kullanıcılar kulvarda ilerlerken, biz yazdığımız hakde ilerlemiyoruz. Tüm sınıf birbiriyle yarışsa(sadece 5 kullanıcı falan oluyor) çok iyi olurdu.

Hocam yanlış yazarsan kulvarda ilerletmiyor.

Metinler filmlerden alınmış ama daha özenli seçilebilirdi. Bazı metinler uygunsuz kelimeler içeriyor.

astalavista23' Alıntı:
forumdas' Alıntı:
hizliyaz çok güzel de, diğer kullanıcılar kulvarda ilerlerken, biz yazdığımız halde ilerlemiyoruz. Tüm sınıf birbiriyle yarışsa(sadece 5 kullanıcı falan oluyor) çok iyi olurdu.

Hocam yanlış yazarsan kulvarda ilerletmiyor.

Valla sizden sonra dikkat ederek tekrar denedim, doğru yazdığım halde (yeşil metin ilerliyor zaten) gene de kulvarda koşamıyorum. Sebebini anlayamadım gitti.

tinyamasisurum0' Alıntı:
Metinler filmlerden alınmış ama daha özenli seçilebilirdi. Bazı metinler uygunsuz kelimeler içeriyor.

Ben metinlerini çok beğendim. Ayrıca altında nerden alındığına dair kaynak da belirtiyorlar.

Örnek metin:
Hepimiz heba oluyoruz. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir acımız yok, ne büyük savaşı ne de büyük buhranı yaşadık. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. Ve bunalımımız kendi hayatlarımız.

Çok severim :)

Forumdaş hocam özel karakter kullandıysanız kullanıcı isminizde ondan ötürü ilerlemiyor olabilir sadece harf ve sayılardan oluşan bir kullanıcı adı ile deneyin bi

forumdas' Alıntı:
tinyamasisurum0' Alıntı:

Ben metinlerini çok beğendim. Ayrıca altında nerden alındığına dair kaynak da belirtiyorlar.

Örnek metin:
Hepimiz heba oluyoruz. Lanet olsun, bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor, ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. Bir acımız yok, ne büyük savaşı ne de büyük buhranı yaşadık. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. Ve bunalımımız kendi hayatlarımız.

Çok severim :)

Gerçekten güzel metinler çıkabiliyor.

Geri