wordpress site bakımı ücretli

Kodla Büyü

huseyinkorkmaz

Site Gezgini
2 wordpress site hostlar domainler var hazır çalışır vaziyette ; site sahibine ücreti mukabilinde yardımcı olabilecek arkadaşlar bana yazabilirler mi acaba ?

Detayları pm alayım. Bütçeyi de yazın.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstenen devam eden sitenin yetkili kullanıcılar hata yaptığında hataları gidermek , menü eklemek menü çıkarmak , belli peyodlarla yedek almak , bazen logo değiştirilmesi istenebilir arka plan rengi vs... yani kısaca bir wordpress site ile ilgili herşey olabilir.
Bütcesine gelince şartlarınız ve tekliflerinizi bekliyorum. (sitenin sahibi ben değilim ilgilenen yazan arkadaşlara facebook iletişim adresini verebilirim iletişim için)
Teşekkürler

Basit bir wordpress sitesi için düzenli yedek alma, renk değiştirme, ufak tefek bilgi ekleme - düzenleme için yıllık ücret ne kadar olmadır. Hep merak etmişimdir. Tecrübeli arkadaşlar fikir verebilir mi?

netman' Alıntı:
Basit bir wordpress sitesi için düzenli yedek alma, renk değiştirme, ufak tefek bilgi ekleme - düzenleme için yıllık ücret ne kadar olmadır. Hep merak etmişimdir. Tecrübeli arkadaşlar fikir verebilir mi?
hocam yıllık 500 liradan 9000 liraya kadar teklif geldi sanırım çok düşük bir fiyata biriyle anlaştı sahibi

Bu fiyatların altında anlaştı iseler umarım şansı bol kişilerdir. Muhtemelen düzensiz ve büyük ihtimalle de nerdeyse hiç hizmet alamayacaklar :)

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri