Wordpress Hazır Tema

Kodla Büyü

dj_alper

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar, ilçemize kodlama sınıfı açılacak. Bunun için kullanabileceğimiz bildiğiniz hazır bir wordpress şablonu var mı tavsiye edebileceğiniz?
En son joomla kullanmıştım.İlk defa wordpress kullanacağım. Yardımcı olursanız sevinirim

Hocam öncelikle wordpress'te temalar var şablon yok bunu bildireyim. Joomla güzel fakat güncellemesi olmadığından çok sorun çıkarır. Wordpress'de ücretsiz tema bulabileceğiniz tema sitesi "https://www.vestathemes.com/"

Bu sitede bir sürü temalar mevcut. Bu temalar ingilizce fakat eklentiler ile bunları Türkçeye çevirebilirsiniz. Örneğin benim web sitem gibi wordpress temaları bulabilirsiniz. "https://mertsenturk.net"

Sevmediyseniz Google'ye "wordpress best software theme" gibi cümleler kurarsanız mutlaka bulacaksınız.

Birçok ücretsiz tema her bölümüne müdahale ettirmiyor. Ama her bölümüne müdahale etmene izin veren ücretsiz bir tema olarak ben tempera temasını öneririm.
Aynı üreticinin diğer temalarına buradan bakabilirsin. Diğer temalarda da temanın birçok özelliğini değiştirebiliyorsun.

Birçok ücretsiz tema her bölümüne müdahale ettirmiyor. Ama her bölümüne müdahale etmene izin veren ücretsiz bir tema olarak ben tempera temasını öneririm.
Aynı üreticinin diğer temalarına buradan bakabilirsin. Diğer temalarda da temanın birçok özelliğini değiştirebiliyorsun.

ilginize teşekkürler, tempera temasında sitenin altındaki "Powered by Tempera & WordPress." yazısını değiştirme şansımız var mı peki?

Son düzenleme:
Hocam sen temayı seç hepsi değişir :) Yardımcı oluruz
tempera temasını kullanmaya karar kıldım ve başldım :) ancak 2 problemim var.
1. si sunum sayfasındaki ayarları buldum ama resimleri ve yazıyı değiştireceğim yeri bulamadım. (Fully customizable vb şeyler yazan yerleri)
2.si de css kodlarına da baktım ama wordpress yazısını bulamadım hala :)
İlginize teşekkür ederim.

hocam wordpress içinde düzenleme editörü var. oradan ilgili sayfayı bulup kodlarını değiştirebiliyorsun. biraz zahmetli oluyor ama yine de sistemi güzel.

Geri