wordde sayfayı dikey olarak bölme

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar wordde sayfayı 2 sütuna bölmek istiyırum ama 1. Sütun bitince yan sütundan devam etmeyecek w. Sayfanın sağ sütunundan devam edecek yani bir kısım hep sağ taraftn yazmaya devam edecek diğer kısım hep sol tarftan nasıl yapabilirim?

Söylediğin 1 sayfayı 2 sütuna bölüp istr sağdan ister soldan yazmaksa,
Sayfa düzeni/sütunlar/2 sütun
sayfa düzeni/kesmeler/sütun

Hocam böyle 2 sayfayı 4 ayrı bölüme böldü istediğime tıklayıp istediğimi yazabiliyorum ama 1. sayfanın sağ tarafı dolduğunda 2. sayfanın sağ tarafından devam etmiyor ben 2. sayfanın sağ bölümüne tıklarsam yazabiliyorum ama devam etme olayı yıok:(kesmeler sütunla da hiçbirşey olmadı kesmeler sonraki sayfayı denedim

Hocam aslında benim değil elime lazım sayfanın sağ tarafına yazması gerekenlerle sol tarafına yazması gerekenler ayrıymış

metin kutuları ile basitçe 4 sayfalık bir şablon oluşturdum iş görür mü acaba

Ekli dosyalar

• rnek.rar
    20.9 KB · Görüntüleme: 38
Hocam 50-60 sayfalık bir dökümanda yapmaya çalışıyoruz bunu o yüzden metin kutusunu ben de önerdim ama olmadı:(

excel de yazın aşağı doğru yazsın yazabildiği kadar

Eski zamanlarda freehand kullanmışlığım var onda yapılabiliyordu. Şimdi Adobe in Design olarak devam ediyor. Sanırım onda çözümü bulabilirsiniz.

Word için pratik öneri:
Boşluk
1 satır 2 sütun tablo (kenarları çizgisiz)
Boşluk (Boşluklar sorun çıktığında çıkış yolu)

Tabloyu tüm sayfaya genişletin.
Tümünü seç.
Kopyala
Ctrl+enter
Yapıştır

İstediğiniz sayfa kadar çoğaltın.

okadda' Alıntı:
Eski zamanlarda freehand kullanmışlığım var onda yapılabiliyordu. Şimdi Adobe in Design olarak devam ediyor. Sanırım onda çözümü bulabilirsiniz.

Word için pratik öneri:
Boşluk
1 satır 2 sütun tablo (kenarları çizgisiz)
Boşluk (Boşluklar sorun çıktığında çıkış yolu)

Tabloyu tüm sayfaya genişletin.
Tümünü seç.
Kopyala
Ctrl+enter
Yapıştır

İstediğiniz sayfa kadar çoğaltın.

:D

Geri