Word İçin Öğrencilerin Sınava Hazırlanmasına Ne Yapıyorsunuz

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar word işlerken sınava yönelik öğrencilere nasıl not tutturuyorsunuz çalışma notu verme şansım yok sınava nasıl çalışacakları konusunda tereddüdüm var uygulama yapmaya kalkınca sıkıntı oluyor sınıflar 40 kişi 15 bilgisayar ile zor oluyor

kendi imkanlarımla oluşturduğum bilişim sınıfımda 11 tane bilgisayar var.en fazla 29 kişilik sınıfım var.2 saatlik derslerimde 1.saatini not tutturmaya uygulamaların nasıl yapılacağını göstermeye ayırıyorum.2.saatte 2şerli 3erli olacak şekilde bilgisayarlara oturtup gösterdiğim uygulamaları yapmalarını sağlıyorum.

megep sitesinde kelime işlemci modülü var onu indirip gösterdiğiniz yerleri ayıklayıp not olarak verebilirsiniz. neden çalışma notu veremiyosunuz anlamadım

pcreis' Alıntı:
kendi imkanlarımla oluşturduğum bilişim sınıfımda 11 tane bilgisayar var.en fazla 29 kişilik sınıfım var.2 saatlik derslerimde 1.saatini not tutturmaya uygulamaların nasıl yapılacağını göstermeye ayırıyorum.2.saatte 2şerli 3erli olacak şekilde bilgisayarlara oturtup gösterdiğim uygulamaları yapmalarını sağlıyorum.
hocam konu word olunca şekil olmayınca not tutturmak biraz zor geldi onun için bu başlığı açtım aslında

neontester' Alıntı:
megep sitesinde kelime işlemci modülü var onu indirip gösterdiğiniz yerleri ayıklayıp not olarak verebilirsiniz. neden çalışma notu veremiyosunuz anlamadım
çalışma notu öğrencilerle fotokopi parası işine girmek istemediğim için veremem dedim, çünkü bu konuda velilerle daha önce sıkıntı yaşanmış, ortalama 5 ve 6 lar 400 öğrenci 5 sayfa not versem 2000 sayfa fotokopi yapar

tomreader2010' Alıntı:
Arkadaşlar word işlerken sınava yönelik öğrencilere nasıl not tutturuyorsunuz çalışma notu verme şansım yok sınava nasıl çalışacakları konusunda tereddüdüm var uygulama yapmaya kalkınca sıkıntı oluyor sınıflar 40 kişi 15 bilgisayar ile zor oluyor
Hocam siz 40 kişi 15 bilgisayarla zor oluyor demişsiniz.. Ben de sadece etkileşimli tahta ve bunu kullanacak 34 öğrenci var.. Düşünün yani..

Hocam not tutturun..Word'de kullandığınız menülerdeki simgelerin sembolünü çizdirip ne işe yaradığını yazdırın..Sınavda da bunlarla ilgili birçok soru sorabilirsiniz.

@dengem hocam yanlış anladınız sanırım beni ders işlemede sıkıntı değil uygulama sınavı yapmak için sıkıntı olur dedim
@zesues hocam en son çare o şekilde yapacağım ama daha iyi bir yol var mı diye merak ettim

Geri