word dosyasının değişiklik geçmişleri

Kodla Büyü

realforever

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar iyi günler.

Bugün başımdan geçen bir olayı anlatayım.okulumuzdaki öğretmenler odasında bulunan bilgisayarda bana ait bir resmi bir evrakın üzerinde beni zor duruma düşürecek bazı düzeltmeler yapılmış.Bu yazıları dosya üzerinde değişiklik yapıp kaydettikten sonra fark ettim.Doğal olarak son düzenleme tarihi olarak bugünün tarihi görünüyor. Word dosyasında benden önce hangi zamanlarda değişiklik yapıldığını nasıl bulabilirim.

Word'ün otomatik kurtarma dışında bahsettiğiniz şekilde geçmişe dönük bir kayıt oluşturduğunu zannetmiyorum hocam. Ama ben de merak ettim.
Takip...

sabahtan beri uğraşıyorum ama office tarafından yardımcı olacak bir sey bulamadım.Bu sefer bilgisayarda yapılan son işlemleri takip eden program var mı onuu arıyorum

Hocam,

Dosya üzerinde sağa tıklayıp ayrıntılara girdiğiniz bir kaç bilgi var. Belki işinize yarar.

habibocak' Alıntı:
Hocam,

Dosya üzerinde sağa tıklayıp ayrıntılara girdiğiniz bir kaç bilgi var. Belki işinize yarar.

Degisiklik yapip kaydettigim icin bugünün tarihi görünüyor hocam maalesef.b bilgisayarda geçmişte yapılan islemleri gösteren program varmi acaba hocam

Geri