word belgesi masaüstüne kaydedilmiyor. Başka yere kaydediyor.

Kodla Büyü

ibrahimxl

Site Gezgini
Microsoft office 2003 programını kurdum. Başka yere kaydediyor. Masaüstüne kaydetmiyor. 2007yi kurdum. Buda masaüstüne kaydetmiyor. Bu sorunu nasıl giderebilirim. Masaüstüne kaydetmeyip programı sonlandırması ilginç. Yardım ederseniz sevinirim.

nereye kaydediyor hocam programı..... sonuçta program files içine kaydeder ordan masa üstüne kısayol yapın...

karinca_52' Alıntı:
nereye kaydediyor hocam programı..... sonuçta program files içine kaydeder ordan masa üstüne kısayol yapın...
Belgelerime zaten kaydediyor. Masaüstüne kaydetmiyor. Program kaydederken kapanıyor.Dosyayı Masaüstüne kopyalayabiliyorum.

61ogretmen61' Alıntı:
sizin sorun wordden değil virüsten kaynaklanıyor. Painti açın ve aynı şeyi yapın bakalım ne olacak.
paintte kaydettim. bilgisayarımda kaspersky yüklü. Birde işletim sistemim vista.

paintte kaydettim. bilgisayarımda kaspersky yüklü. Birde işletim sistemim vista.çabuk cevap verirseniz sevinirim.

masaüstünden aynı isimli dosya vardır vede salt okunur modda idir o yüzden masa üstüne kayıt etmez
cmd komut istemi ile masaüstüne dir çekip bak hocam
deneme.doc gibi dosya ile aynı isimde dosya artık kalmış olabilir masaüstünde
Ayrıca word 2007 başka dosya formatı kullanıyor sanırsam docx gibi
pc resetlemeyi unutma en iyi çözümlerden bi tanesidir

belgeyi farklı kaydet dediğimizde masa üstüne tıkladığımız zaman microsoft excel veya word çalışmayı durdurdu diye uyarı çıkıyo ve o kapanıyo belge kaydetilmeden.o yazdıklarını daha açık yazsan ben pek anlamdaım.ne yapmam gerektiğini anlatsan bende onu yapsam.şimdiden teşekkür ettim.şimdi bende ofice 2003 ve vista var.

Vista yı kaçak olarak mı kullanıyorsunuz hocam ? Çünkü kaçak olarak kullanan bir arkadaşımda da .exe uzantılı dosyaları download ederken aynı hatayı veriyordu. Çözümü bulamadık. Ancak Vistayı yeniden yüklemek durumu çözdü.

Yok vista kaçak değil orjinal. Sadece officede böyle bir hata veriyor. 2007'de bu sorun vardı. sildim 2003 kurdum aynı sorun devam ediyor. Başka yere kaydedebiliyorum. kayıt yerini masaüstü gösterince program kendini sonlandırıyor.

Geri