wma uzantılı müzikleri açamıyorum?

Kodla Büyü

botemlk

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar günaydın herkese
wma uzantılı elimde bi kaç şarkı var ama media player da yada başka playerlarda açamadım..
uzantısını değiştirebilmek için bi kaç program denedim ama hiçbiri de bi işe yaramadı... :|
Sitedeki Ses-Görüntü İşleme bölümüne bakıp oradan bişeyler deneyecektim ama orası da site yönetimi tarafından erişimi engellenmiştir diye uyarı çıktı açılmıyo...
Elinizde "ahanda tam şu programlık iş bu iş" dediğiniz bi program var mıdır??... yada uzantı değiştiermek mi benim çözümün yoksa başka bişey mi ondan da tam emin değilim.. :eek:

Şİmdiden teşekkürler..

Hocam K-Lite codec programı kurup bahsettiğiniz .wma uzantılı sesi media player classic ile açabilirsiniz. Veya winamp kurarsanız ve kurarken lite sürümü seçmezseniz winamp da .wma'yı çalıştırır.

dosyalarınız wma lisanslıdır ve kullandığınız işletim sisteminde lisansınız aktif değilse açamayabilirsiniz.

Arkadaşlar uzun zaman sonra tekrar o müziklerle uğraştım format factory programını kurdum,
ama hata veriyor herhangi başka bi uzantıya dönüştüremiyor ve hata veriyor.. acaba bunlar videomu dedim ama video çevirme kısmında da
hiç görmedi bile..yani o da olmadı..
bu müziklerin ya uzantılarında sorun var ya da kendilerinde..
format factory çok güzel bi programmış bu arada ..o programı tanımış oldum
ama sorunumu çözmedi.. fikri olan var mı????

Geri