wistada netsupport kurulumu...

Kodla Büyü

paradoks

Üye
merhaba arkadaslar.pclerde wista kurulu olan bir BT sınıfım var. bu pc lere netsupport 8.0 kurdum fakat uyum sorunu yasadım.acaba bu programın wistayla uyumlu olan sürümü varmı ? yardımcı olursanız sevinirim....

9 versiyonları vista ile uyumlu ama henuz 9 sürümleri kırılamadı :cry:

arkadaşım forumda war aratırsan arkadaşlar anlatmıştı nasıl kuracağını çok kolay bi işlem..

cansuhan' Alıntı:
sınıftaki bilgisayarlara kurmak istiyorum nasıl yapacağım bu işi

öğrenci bilgisayarlarına nsm 10 kendi bilgisayarına nss8 kur vistaya şu ana kadar tek çare bu

ben bütün makineleri görüyorum şu an

izmitlii' Alıntı:
cansuhan' Alıntı:
sınıftaki bilgisayarlara kurmak istiyorum nasıl yapacağım bu işi

öğrenci bilgisayarlarına nsm 10 kendi bilgisayarına nss8 kur vistaya şu ana kadar tek çare bu

ben bütün makineleri görüyorum şu an

peki nss deki özellikleri kullanabiliyomuyuz mesela, ekranları kilitleme, interneti engelleme vs???

ewet engelleyebiliyordum ama biraz önce bir daha baktım bir problem var galiba engelleyemedim. ama görmem yeterli benim için

vista lab da netsupport 10 kurduk bitdefender yüklü ağ için bir ayar yapacaz mı nasıl tanıtıp nasıl kuracaz kuruyoruz ancak sonrasında ana makina görmüyor birşey mi yapmak gerekli

vista lab da netsupport 10 kurduk bitdefender yüklü ağ için bir ayar yapacaz mı nasıl tanıtıp nasıl kuracaz kuruyoruz ancak sonrasında ana makina görmüyor birşey mi yapmak gerekli
sadece kurulum bittiğinde bit defender izin istiyor kabul ediyoruz. başka problem çıkarmıyor

Geri