WINROLLBACK KULLANIM KLAVUZU

Kodla Büyü

merish

Üye
WINROLLBACK programının kullanımını ekteki dosyada kısaca anlattım. Umarım faydalı olur.

Ekli dosyalar

• WINROLLBACK.rar
    927.2 KB · Görüntüleme: 1,474
hocam merhaba ben bu programı kullanıyorum fakat net up school programının çalışmasını engelliyor acaba nasıl bir çözüm bulurum

bende de ağdaki bilgisayarları görmuyordu aşağıdakileri 3. hariç yapınca çözüldü sorun

winrollback yükleyipde ağında problem çıkan varsa nedeni winrollback yüklerken sistem hizmetlerinden birkaçını kapatıyor bunu düzeltmek için

Denetim Masası > Yönetimsel Araçlar > Hizmetler | burda Windows Güvenlik Duvarına çift tıklayın Başlangıç Türü Otomatik yapın ve Başlatın

Denetim Masası > Yönetimsel Araçlar > Hizmetler | Yönetim Yardımcıları Çift tıklayın Başlangıç Türü otomatik yapın ve başlatın.

Denetim Masası > Yönetimsel Araçlar > Hizmetler | Windows Güvenlik Duvarı > Gelişmiş > ICMP > Gelen Yank İsteğine İzin ver İşaretleyin ve makinayı baştan başlatın

mirzacirak' Alıntı:
hocam merhaba ben bu programı kullanıyorum fakat net up school programının çalışmasını engelliyor acaba nasıl bir çözüm bulurum

Bu program Ne işe yarar birde yanına küçük bir açıklama yapsa idiniz ya :oops: :roll: bende hemen öğrenmiş olurdum demi :?: :D

bir nevi deepfreeze yani
mustafayilmaz28' Alıntı:
Bu program Ne işe yarar birde yanına küçük bir açıklama yapsa idiniz ya :oops: :roll: bende hemen öğrenmiş olurdum demi :?: :D

usb bellek takıp çıkarınca mavi ekran geliyor. reset yapmak gerekiyor. çok kötü bir program.

Evet usb leri kullanmanıza dahi izin vermeyen bir program. Usb bağlantısı ile aktarılan veriler aktarılmaz. Usb bellek veya kablo çıkartıldığında makina kendini resetler.
Usb kullanmayaı tercih etmeyenler için tavsiye ederim.
Netop school ile birlikte de kullandım dediğiniz gibi bir problem yaşamadım.
Eğer ağ üzerinde pclere bağlanamıyorsanız netbiosu etkinleştirin ve TCP/IP üzerinden değil netbios üzerinden bağlanmalarını sağlayın.

yardımmmmm
set pasword ile şifre koydum ama program şifreye yanlış diyo
şifreyi iyi hatırlıyodum başka makinede denedim ondada aynı hatayı verdi

Geri