WİNDOWS XP ULTİMATE 2008 TEMALARI

Kodla Büyü

msalep

Seçkin Üye
Seçkin Üye
WİNDOWS XP ULTİMATE 2008 TEMALARI ELİNDE OLAN VARMI ARKADAŞLAR.. YADA ONA BENZER TEMALAR..

dostum gönderdiğin tema çok güzel. peki yukardaki gibi sağ tarafa nasıl getiriyoruz. takvim saat filan varya. benim istediğim asıl yer orası. bir de bu konuda yardımcı olursa sevinirim..

hocam bu resimden bişey çıkartabilirmisin:):):)

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    31 KB · Görüntüleme: 996
arkadaşlar şu sağ tarftaki menuyu nasıl yapıyoruz bilen yokmu aranızda yahu...

dostum selam
sağ taraftaki durum çubuğunun en üstünde bir + işareti var oraya basıcaksın araç galerisi adı altında bir klasör açılacak orda istediğin herhangi bir uygulamayı seçebilirsin (işlemci ram durumu , ibb yol durumu, ekran yakalama, vs. vs. bunların üzerinde iken sağ tıklayım ekle dersen istediğin bölgeye bu özelliği eklemiş olursun. Yanlız şuna dikkat et sağ tarafa sığmadığı zaman 2. bir sayfada gösteriyo bunuda görebilmen için sağ sol ok tuşlarını kullanman gerekiyo takıldığın bir yer olursa video hazırlar buraya koyarım sen bir dene

dostum allah razı olsun kaç gündür bu soruyu soruyorum.. ama sağ tarafta durum çubuğu yok üst tarafta ki var.. sağ tarafa durum çubu nasıl ekleniyor. bir çok yön denedim olmadı.. üst tarafta var. bilgisayarım belgelerim vs.. ama sağ tarafa durum çubugu ekleyemedim. bir de bu temada sağ tarafa durum çubugu nasıl eklenir onu yazsan çok sevinirim..saygılarımla

hocam sağ alt köşede kenar çubuğu ikonu var ona sağ tıkla aç de sağ tarafta belirir kapatmak istersen üzerinde sağ tıkla kapat de

hocam sağ tarfta bir ikon filan bulamadım...başka bir yöntemi filan varmı acaba..

Geri