windows xp oturum şifresi

Kodla Büyü

6fatma8

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
windows xp oturum şifresi bilinmiyor entere basıyorum sadece kişisel ayarlar yükleniyor yazısı çıkıyor sonra oturum kapanıyor yazısı görünüyor ve tekrar oturum açma şifresi istiyor benden nasıl açabilirim bilgisayarı

Oturum açma ekranında ;

Ctrl+Alt+Delete iki defa basın karşınıza kullanıcı adını ve şifresini girmeniz için bir menü gelecek daha sonra kullanıcı adına administrator yazın şifreye her hangi bir şey yazmayın enter basın. Sonra kullanıcı hesaplarından oturumunuzdaki parolayı kaldırırsınız

zeybekd' Alıntı:
Oturum açma ekranında ;

Ctrl+Alt+Delete iki defa basın karşınıza kullanıcı adını ve şifresini girmeniz için bir menü gelecek daha sonra kullanıcı adına administrator yazın şifreye her hangi bir şey yazmayın enter basın. Sonra kullanıcı hesaplarından oturumunuzdaki parolayı kaldırırsınız
denedim hocam ekrana hiçbirşey gelmiyor

Eslivya' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/windows-isletim-sistemi-f84/tum-sistem-sifrelerini-kirin-xp-vista-win-7-t62069.html

İşe yarıyor :+1:
ya şifreyi resetledim bu programla ama yine aynı hatayı veriyor şifreyi giriyorum kişisel ayarlar yükleniyor diyor yazısı çıkıyor sonra yine ayarlarınız kaydediliyor diyor sonra oturum kapanıyor ve tekrar benden oturum açma şifresi istiyor
yalnız problem şifrede değil gibi geldi sanki çünkü şifreyi kabul ediyor bilgisayar açılıyor ekrana hiçbirşey gelmeden 2sn sonra kapanıyor

f8 ile sistem açılısında komut desteği ile aç ı secip komut sayfası açılınca
taskmgr.exe yazarak enterlarsan windows görev yöneticisi açılacaktır. Buradan yeni görev rstrui.exe yazarak sistem geri yukleme programını çalıştırabilirsin.

veya ilk olarak taskmgr.exe yazmadan rstrui.exe de yazarsan gelebilir ama benim takip ettiğim işlem sırası taskmgr.exe oradan yeni işlem explorer.exe masaustunu gördükten sonra yeni işlem rstrui.exe oluyor.

Olmazsa hocam bir de xp cdsi ile onarmayı deneyin.

Geri