Windows Güncelleme yapmıyor. yazıcı mavi ekran hatası

Kodla Büyü

BayTerapi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kurduğum windows işletim sistemi mart öncesi bir win 10 versiyon. ne yaptıysam son güncellemeyi aldıramadım. bu sebeple mavi ekran hatasından okuldan 2 pc yi kurtamadım. Güncelleştirmeler denetleniyor diyor o kadar. devamı hiç bir şekilde gelmiyor. internetten yaptığım araştırmalar ve bulduğum onlarca çözüm yolu hiç biri olmadı. ısrarla format atmadan çözmeye çalıştım fakat hiç bu kadar uzun süre bir problemi çözemediğim olmamıştı.satın alınmış orjinal bir windows değil. kurulumdan sonra bazı programlarla orjinal hale getirildi. fayda sağlayabilecek arkadaşlardan cvp bekliyorum

Windowsu resmi sitesinden en güncel halini iso olarak indirin.

İnternet bağlantısını kesin, güncelleme denetlemesin

Windows ortamında setup dosyasını çalıştırın

En güncel versiyonuna güncelleyecektir.

Ben sorunu böyle çözmüştüm. Uzun sürmüştü. Eski versiyonunu da "Windows.old" isimli bir klasörde saklamıştı. Umarım benimkine benzer bir sorundur, işinizi görür...

Kurduğum windows işletim sistemi mart öncesi bir win 10 versiyon. ne yaptıysam son güncellemeyi aldıramadım. bu sebeple mavi ekran hatasından okuldan 2 pc yi kurtamadım. Güncelleştirmeler denetleniyor diyor o kadar. devamı hiç bir şekilde gelmiyor. internetten yaptığım araştırmalar ve bulduğum onlarca çözüm yolu hiç biri olmadı. ısrarla format atmadan çözmeye çalıştım fakat hiç bu kadar uzun süre bir problemi çözemediğim olmamıştı.satın alınmış orjinal bir windows değil. kurulumdan sonra bazı programlarla orjinal hale getirildi. fayda sağlayabilecek arkadaşlardan cvp bekliyorum
Hocam okul interneti ile deniyorsanız güncelemeler bazen meb hattında olmuyor. Ben sorunu ceo telefonundan internet paylaşıp bulmuştum

Geri