Windows başlamadan virüs silme

Kodla Büyü
yumi indirin seçenekelri arasında bir sürü antivirus var ben karspersky kullandım yumi iso dosyasını indirme seçeneği de veriyor sonra bootlable usb yapıyor ve usb den bilgisayarı çalıştır. karssperky virus güncelleme ekranı çıkacak güncelle conquer web tarayıcısı da var virus kontrolü yaoparkan bbnete girip yorum yazarsın:9
ben çok kullandım umarım işinize yarar

Hocalarım bu programlar Sanırım Windows açılmadan Tarama gerçekleştiriyor. bu durumda bu programların virüs veritabanını güncelleme durumları nasıl? tarama anında internet varsa Oradan mı yararlanıyor yoksa cd içinde kendi veritabanından mı faydalanıyor.?

mustafayilmaz28' Alıntı:
Hocalarım bu programlar Sanırım Windows açılmadan Tarama gerçekleştiriyor. bu durumda bu programların virüs veritabanını güncelleme durumları nasıl? tarama anında internet varsa Oradan mı yararlanıyor yoksa cd içinde kendi veritabanından mı faydalanıyor.?
Kendi veritabanı var boot edildiği sırada güncellemek isteyip istemediğimizi de soruyor eğer güncellenirse internetten hemen veritabanını güncelliyor böylece yeni çıkmış virüsleri de temizleyebilir.
Kısaca tam istediğiniz türden yazılımlar. :)

hasari' Alıntı:
mustafayilmaz28' Alıntı:
Kendi veritabanı var boot edildiği sırada güncellemek isteyip istemediğimizi de soruyor eğer güncellenirse internetten hemen veritabanını güncelliyor böylece yeni çıkmış virüsleri de temizleyebilir.
Kısaca tam istediğiniz türden yazılımlar. :)
güncelleme sadece bit defenderda vardı diğerlerinde yoktu ama şimdi bit defender da çalışmıyor yahuu

Kime baksam nod32 kullanıyor.Arkadaşlar siz nediyorsunuz nod32 için?
54f1e61187bc80b.jpg

C-racklerin %99 u virüslüdür ve c-rackli bir antivirüs kullanmak bana komik geliyor(her bilgisayara c-racklı eset kuruyorlar). Trial resetler ile iadre edenlere ve key dosyası düşürüp banlanana kadar kullananlara birşey demiyorum. ben ücretsiz antivirüsler kullanıp tavsiye ediyorum tabi para vemek isteyenlere önerilebilecek bir antivirüs olabilir.

Geri