Windows ( Asp ) Hosting

Kodla Büyü

Gezgin-®

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Windows ( Asp ) Hosting ; asp serverler hakkında ki tüm sorularınıızı bu bölümde sorabilirsiniz.

windows sunucular tr lokasyonda mı yoksa yabancı lokasyonlu sunucularda daha hızlı çalışır ?

Hocam en büyük farkı şudur:

Türkiye localhostlu serverların hepsinde band sınırlaması vardır. Örneğin almış olduğunuz 30 gb bir server size 300-500 gb arası ancak BandSwich bağlantı imkanı sağlar.

Yurtdışında ise çoğunlukla BandSwitch sınırsızdır.

Şu an benim kullanmış olduğum serverim yurt dışında old. zaman aşırı derecede saldırı alıyorduk. Bağlantı hızımız düşüyor vede sql bağlantı hatası alıyordum genelde. Sonuçda server yurt dışı old. için sadece Ip engellemesi yapabilme imkanım vardı. Şu an İstanbul - datacenter in sağlamış old. sunucular ise; hata olsa bile hemen düzenleme şansım var.

En kötü ihtimal telefon açıyorsun :) Karşında ki TÜRK

yurt disindan server almak istiyorsaniz almanya netdirekt'i tavsiye ederim gercekten muthis baglantilari var ben kendim kullaniyorum 1 tane almanya 1 tanede ingilterede var ikiside 100 mbit baglantili cok memnunum :) hicbir zaman baglanti kopuklugu olmuyor ayrica server'ınız kapansa dahi siz telefon acmadan teknik servis hemen kendisi aciyor :)

Geri