Windows 8'e yükseltme $40 (XP, Vista, 7) (Internetten)

Kodla Büyü

eya

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Kaynak: http://windowsteamblog.com/windows/b/bl ... 39-99.aspx

Önemli bölümler:

We set out to make it as easy as possible for everyone to upgrade to Windows 8. Starting at general availability, if your PC is running Windows XP, Windows Vista, or Windows 7 you will qualify to download an upgrade to Windows 8 Pro for just $39.99 in 131 markets.

If you prefer to shop at a local store, a packaged DVD version of the upgrade to Windows 8 Pro will be available for $69.99 during this promotion.

This upgrade promotion for Windows 8 Pro both online and at retail runs through January 31st, 2013.

Türkçesi, sistemin genel satışa çıkış tarihinden 31 Ocak 2013 tarihine kadar, XP, Vista ve Windows 7'den Windows 8 Pro'ya yükseltme 39,99$. İster bayilerden isterse internet üzerinden yapılabiliyor. Dilenirse 69,99$'a DVD paketi dahil olabilir.

Sonunda uygun fiyatlı yaptılar, win7 den sonra formatı unuttuk zaten, win8 le de sistem fotoğrafı ile format tarih olacak heralde...

the_korsan' Alıntı:
Sonunda uygun fiyatlı yaptılar, win7 den sonra formatı unuttuk zaten, win8 le de sistem fotoğrafı ile format tarih olacak heralde...

Fiyat çok uygun gerçekten, çoğunluk geçer diye düşünüyorum. 2,5 senedir aldığım laptopa hiç format atmadım, gerçekten win 7 epey sağlam çıktı :++: (Maşallah)

Ben win 7 de kalırım sanırım. XP de olduğu gibi biraz tutucu davranabilirim. 8de olup da 7 de yapamadığım ne var önce ona bakmak lazım.

Ne zaman çıkıyor 8? 2 hazirandan sonra windovs 7li bilgisayar alanlara 15 dolar olması güzel...

hbasdereli' Alıntı:
Ne zaman çıkıyor 8? 2 hazirandan sonra windovs 7li bilgisayar alanlara 15 dolar olması güzel...

Kesin tarih belli değil ama sonbahara kalmaz sanırım.

Geri