Windows 8'e Başlat Menüsü Ekleme

Kodla Büyü
Merhaba Hocam, win 8 yüklü pc'ye Vmware ile sanal işletim sistemi kurabilir miyiz? win 7 veya win XP.
İkinci sorum ise Netsupport veya Drive Vaccine PC Restore Plus, deepfreeze tarzı koruma programları nı Win 8 de kullanabiliyor muyuz ?

bayghost' Alıntı:
Merhaba Hocam, win 8 yüklü pc'ye Vmware ile sanal işletim sistemi kurabilir miyiz? win 7 veya win XP.
İkinci sorum ise Netsupport veya Drive Vaccine PC Restore Plus, deepfreeze tarzı koruma programları nı Win 8 de kullanabiliyor muyuz ?

merhaba hocam vmware programı windows 8'i destekliyormuş sitesinde bilgileri var.
Diğer bahsettiğiniz programların Win8 destekleyen sürümleri mutlaka vardır.

faskerhat' Alıntı:
bayghost' Alıntı:

merhaba hocam vmware programı windows 8'i destekliyormuş sitesinde bilgileri var.
Diğer bahsettiğiniz programların Win8 destekleyen sürümleri mutlaka vardır.
Hepsini kullanabilir yeni sürümleri destekliyor VirtualBox, Vmware ve Net support school 11 bizzat denedim sorun yok.

Bu programı kurduktan sonra Türkçe idi ama yeniden başlatınca İngilizceye döndü sürekli Türkçeye çevirmek için ne yapabiliriz.

Geri