windows 7 müzik dosyaları ve film dosyaları açılmıyor.

Kodla Büyü

hgencer03

Aktif Üye
windows 7 ile bir sorunum var bilgisayarın hiç bir yerinde ve hiç bir programla ne müzik çalıyor ne de film seyrediliyor. Media player ile açmaya çalışınca aşağıdaki hatayı veriyor..

internette bir araştırma yaptım fakat yazılanların hiç biri soruna çözüm olmadı. bu konuda çözümü olan arkadaş var mı?

hocam bende ultimate versiyonunu kullanıyorum arkadaşla beraber kurduk onda bir sorun çıkmadı bende çıktı. güncelleştirmeleri yapıyorum birde öyle deneyeyim...

hocam bnde ultimate kurdum kasadan ses çıkıyor hoparlör kasanın içinde fakat film ve ses dosyalarını açmıyor aynı hatayı veriyor çözersen bilgilendirir misiniz. bilen arkadaşlar yazsın lütfen

Hocam sorunu çözdüm... :++: :++: Sorun sesle ilgiliymiş. Dizüstüne win7 kurduğum zaman sesle ilgili kartı otomatik tanıdı fakat ses çıkmıyordu. bende internette güncel sürücüleri yüklemiştim ses sorunu kalmamıştı fakat film ve müzik de deneyince bu hatayı almıştım. Otomatik tanıdığı nesneleri devre dışı bırakınca sorun çözüldü.

ertberg hocam benim sorun bu şekilde çözüldü. sizde ses aygıtlarını bir kontrol edin belki benimki gibi bir durum vardır.

hocam kasanın içindeki hoparlörden ses cıkıyor ama usb hoparlorde cıkmıo değiştrdim heşeyi yaptım çıkmıor

Geri