windows 7 ekran çözünürlüğü sorunu

Kodla Büyü

mecura

Aktif Üye
masa üstü bilgisayarına window 7 kurdum. active edip günceleştirmeleri yaptım. ekran çözünürlüğünü 1440-900 yapacam yapamıyorum çünkü ayarlarda yok.ekran kartım 1 gb lık nvidia geforce 9400 gt . ekran kartını cd den yüklediğimde runtime '56' hatası verdi. internet sitesinden indirdim hata kalmadı fakat dediğim gibi ekran çözünürlüğünü istediğim gibi yapamıyorum.

mecura hocam nvidia sitesinden son sürümü indirmen gerekiyor bende geforce 8400 de yaşadım aynı sorunu... ancak ben hala film izlerken net bir görüntü kalitesi alamıyorum. sanırım bu ein 7 den kaynaklanıyor

Lütfen windows 7 ye çamur atmayalım.
driverı kurarken uyumluluk modunu windows xp veya vista seçin(elinizde hangi işletim sistemin driverı varsa)

hocam çamurla işimiz yok film izlerken kareli bir görüntü veriyor benim bilgiyasarda ama fotoğrflarda net ?

hocam bide şu olabilir. windows 7 nin ilk sürümü yani STARTER sürümünde çoğu şeyi yapamiyorsun sınırlı. sizinki STARTER vesiyonu ise ondan dolayı yapamıyor olabilirsiniz

nVidia kontrol panelden ekran kartının desteklediği çözünürlükleri görebilir, ayrıca elle listede olmayan değerleri girebilirsin.

sinaaat' Alıntı:
nVidia kontrol panelden ekran kartının desteklediği çözünürlükleri görebilir, ayrıca elle listede olmayan değerleri girebilirsin.
peki elle nasıl girebilir baktım bulamadım da

mecura' Alıntı:
sinaaat' Alıntı:
peki elle nasıl girebilir baktım bulamadım da

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    96.2 KB · Görüntüleme: 11,344
Geri